Středeční odpoledne patřilo na chebském zimním stadionu propagaci hokeje. Pořadatelé z HC Stadion Cheb připravili pro diváky zajímavý program, ve kterém se představily mladé cheské hokejové naděje několika věkových kategorií  při ukázkovém tréninku, fanoušci zhlédli exhibiční hokejový zápas mezi domácím HC Stadion Cheb a HC Škoda Plzeň Old Boys s olympijským vítězem Martinem Strakou a dalšími známými hokejisty jakými  jsou Řezníček, Kořínek a další. V samotném zápase hokejoví harcovníci z Plzně předváděli akce, které si často vysloužily potlesk zaplněného stadionu. Plzeňský tým nakonec zvítězil 9:3, ale výsledek nebyl až tak důležitý. Akce splnila i charitativní účel. Dres Martina Straky byl vydražený za 4 tisíce korun, které putovaly k velkému hokejovému fanouškovi Honzovi Hlaváčovi, který je upoután na invalidní vozík. Honza rovněž obdržel šek v hodnotě deseti tisíc korun jako příspěvek na nákup nového elektrického vozíku, který je nezbytný pro jeho mobilitu.

V jedné z přestávek se představily i mladé krasobruslařky. Lucie Pagáčová, desetiletá krasobruslařka, která momentálně soutěží prvním rokem v kategorii Žačky mladší a umisťuje se na předních místech. Své umění ukázala i Dorotka Šmejkalová, sedmiletá krasobruslařka, která sice začala s krasobruslením v Chebu, ale  od září trénuje a závodí za Kraso Sokolov.

Další přestávka mezi třetinami patřila ukázce sledge hokeje v podání zástupců Sportovního klubu vozíčkářů Sharks Karlovy Vary. Velký aplaus si vysloužil hráč Miroslav Hrbek, který kromě dresů Sharks obléká také dres české reprezentace.

Závěr hokejového odpoledne patřil autogramiádě v Ice Baru, který je součástí zimního stadionu v Chebu.

Mottem této akce bylo: POJĎ HRÁT HOKEJ!! Ukázat široké veřejnosti, že v Chebu je klub ledního hokeje, kam můžete přihlásit své děti. Pokud někdo z vás již nyní má zájem hrát lední hokej, přijďte na tréninky pro začínající hokejisty. Jsou v pondělí, ve středu a v pátek vždy od půl čtvrté. Hokejový klub vychovává mladé hokejisty ve všech věkových kategoriích. V této sezóně má klub celkem šest kategorií mládeže a dvě mužstva dospělých. Nejlepším věkem pro první krůčky na ledě je mezi 4-6 lety. Nemusíte se bát, že je hokej finančně náročný, hokejovou výstroj a výzbroj vážným zájemcům můžeme zapůjčit zcela zdarma na celou sezónu. Po zvládnutí prvních krůčků a seznámení se s ledovou plochou se malé děti učí bruslení především formou zábavných her a soutěží.