Chebští hokejisté byli opět blízko k bodům

Cheb – V závěru zápasu domácí vyvíjeli tlak v útočné třetině, ale lounská branka působila chvílemi až zakletě, a tak přišla na řadu chebská hra bez brankáře a poslednímu gólu zápasu přihlížel chebský gólman David Speierl ze střídačky.

1.12.2009 2

HOKEJISTÉ HC Cheb 2001 měli partii KP 1 s HC Louny dobře rozehranou, když po první třetině vedli 2:0. Soupeř však ve druhé třetině vyrovnal a v poslední části přidal dvě branky. Foto: Deník/ Václava Simeonová

Zápas krajského přeboru KP 1 v hokeji mužů se vyvíjel pro domácí mužstvo výborně, v první třetině dokázali Chebští eliminovat soupeře a vyhráli ji 2:0.

HC Cheb 2001 2

HC Louny 4

2:0, 0:2, 0:2

Potom se bohužel podařilo Lounům skóre vyrovnat a díky chebským neproměněným šancím tento výsledek setrvával. Domácí pak měli za stavu 2:2 dokonce možnost skórovat z trestného střílení, ale bohužel Tomáš Nový tuto nabídku nevyužil, a tak se naplnilo známé ´nedáš-dostaneš´. Z celkem nevině vyhlížející akce hokejisté HC Cheb 2001 inkasovali gól na 2:3.

V závěru zápasu domácí vyvíjeli tlak v útočné třetině, ale lounská branka působila chvílemi až zakletě, a tak přišla na řadu chebská hra bez brankáře a poslednímu gólu zápasu přihlížel chebský gólman David Speierl ze střídačky. Čtvrtá branka tak definitivně rozhodla o faktu, že si Chebští ani tentokrát nepřipíší na své konto žádný bod.

„Z pohledu prozatimního průběhu sezóny můžeme hodnotit zápas jako jeden z těch zdařilejších, ale stejně zamrzí, že jsme měli jen krůček k zisku bodů. Přesto si pochvalu zaslouží nejen tým, ale i hrstka nejvěrnějších fanoušků a samozřejmě náš fanklub,“ konstatoval po utkání David Speierl, gólmanská jednička HC Cheb 2001.

(das, bk)

1.12.2009 VSTUP DO DISKUSE 2

Zdravotní sestry mohou studovat bez dojíždění

Ilustrační fotografie.

OTÁZKA PRO: Jana Kuchaře, starostu Františkových Lázní

Nebyli to migranti. V lázních se ubytovali pouze pracanti

Mariánské Lázně - „Máme tady uprchlíky,“ tato věta se šířila v posledních dnech na sociální síti. Mariánské Lázně vyděsil vyšší počet cizinců, kteří se objevili v budově bývalé úšovické školy. Podle města i majitele objektu ale nejde o migranty, ale o rumunské zaměstnance, kteří pracují v průmyslové zóně Bory.

Další napadení záchranářů

Plesná - K dalšímu napadení záchranářů došlo v Karlovarském kraji. Tentokrát se terčem útoku stala výjezdová skupina z Lubů.

Přepadení seniorky mladíkovi nevyšlo, tak šel vykrást auto

Cheb - Pěkné kvítko asi bude osmnáctiletý mladík. Ten během jednoho dne stihl přepadnout seniorku a ještě vykrást auto.