Sobotní ráno si led v Mariánských Lázních pro svá utkání vyhradila družstva 3. a 4. třídy. Soupeřem jim byl celek HC Sokolov. Třeťáci se bili jako lvi a cenná remíza jim utekla jen pár vteřin před závěrečným hvizdem kvůli zbytečnému faulu, po němž následovala proměněný samostatný nájezd hostů.

Čtvrtá třída vjela na led jako do baletu, a tak soupeř roztočil kolotoč před mariánskolázeňskou brankou, z něhož šla všem hlava kolem. Byl to však domácí tým, který z prvního protiútoku skóroval, začal vyrovnávat hru a pomalu získával herní jistotu. Skvěle chytající Jakub Chlad podržel své družstvo, které nakonec dokázalo sokolovské přehrát a zaslouženě zvítězit.

Mladší a starší žáci vyrazili v sobotu do Sušice k utkání s HC Klatovy. Silného soupeře, se kterým se vždy obě kategorie tahaly o body, tentokráte mladší žáci pokořili vysoko 3:7. A opět to byl brankář, tentokráte Jakub Sláma, který svým vynikajícím výkonem podržel dobře a organizovaný hrající tým, který skvělou třetí třetinou rozhodl o osudu utkání.

Starší žáci sehráli velmi slušné střetnutí, v němž jim opět chyběla ta pověstná špetka štěstí, aby převážili misky vah na svou stranu a přivezli domů vítězství. Zato mladší žáci „B“ si na tachovském ledě zahráli s chutí a proti celku Domažlic předvedli hokejový koncert. Ukázková souhra, nádherné kombinace a přesná zakončení. To vše podepřené výborným výkonem brankáře Jánošíka, který s jistotou likvidoval ojedinělé šance hostí. Zrodilo se tak jasné a zasloužené vítězství.

Muži se utkali s HC Cheb a byl to upachtěný hokej plný nepřesností, jehož výsledek jasně vyzněl pro domácí tým.

Neděle přinesla už pouze jediné utkání, v němž se střetla 4. třída „B“ s družstvem HC Třemošná. Dobře poskládaný tým společného klubu zde prokázal svou sílu a s obávaným soupeřem uhrál skvělý výsledek.

Výsledky utkání

HC Tachov-M. Lázně

3. třída „A“

HC Tachov-M. Lázně – HC Sokolov – 4 : 12

Branky: Bockstefel 3, Jaroš.

3. třída „B“

HC Tachov-M. Lázně – HC Sokolov – 5 : 6

4. třída „A“

HC Tachov-M. Lázně – HC Sokolov - 5 : 4, třetiny (1:1; 1:1; 3:2)

Branky: Křenem 2, Matys, Holub, Dobešek

Mladší žáci „A“

HC Klatovy – HC Tachov-M. Lázně – 3 : 7, třetiny (1:3; 2:1; 0:3)

Branky: Vašíček 2, Hedrik 2, Tomáš 2, Berka

Starší žáci

HC Klatovy – HC Tachov-M. Lázně – 3 : 2, třetiny ( 1:0; 2:2; 0:0)

Branky: Pěnkava, Pecinová.

Mladší žáci „B“

HC Tachov-M. Lázně – HC Domažlice – 10 : 1, třetiny (5:1; 1:0; 4:0)

Branky: Fišer 5, Lange 2, Pinta, Černý, Blábol.

Muži

HC Cheb – HC Mar. Lázně.cz – 10 : 3, třetiny (3:1; 3:2; 4:0)

Branky: Bujtár 2, Flek.

4. třída „B“

– HC Třemošná – HC Tachov-M. Lázně – 6 : 9, třetiny (2 : 3; 2:4; 2:2)

Branky: Balín 5, Dobešek 2, Bockstefel, Bělohlávek.

(rošp)