Trstěničtí nastoupili k zápasu jen s deseti hráči, když od 18.minuty hráli jen s osmi hráči.

Přesto, dokud jim síly stačily, hráli vyrovnanou partii. Trstěničtí rovněž doplatili na svoji nedisciplinovanost a zbytečné útočné fauly – vylučování, které soupeř trestal a využil tak čtyři přesilové hry ke vstřelení gólů. Smůla trstěnicích střelců a štěstí brankáře hostí Špírka je připravily o lepší výsledek, ne-li dokonce o vítězství. Je jen škoda, že se Farmáři nesešli.

K nejlepším hráčům u mužstva Farmářů v tomto zápase patřili: Lovas, Barták, Tišer a Bubenščikov.
HC Farmáři Trstěnice ⋌4
HC Mar.Lázně.cz⋌ 8
1:4, 3:1, 0:3

1. Třetina: Odehrávala se ve vysokém tempu, ale trstěničtí hráči neplnili to, co si řekli. Všichni zbytečně chtěli útočit, a tak se hrál otevřený hokej. Zahozené jasné gólové šance 3x Bartákem, včetně nastřelené tyčky, 3x Lovasem a 2x Bubenščikovem, stálo Farmáře vysokou prohru 1.třetiny 1:4.

2. Třetina: Po úpravě ledu již hráli Trstěničtí ze zajištěné obrany, ale jen s osmi hráči na ledě. Začalo se jim dařit i střelecky, když neproměnili gólové šance Jalčákem, Bartákem, Bubenščikovem nebo Lovasem (nastřelená tyč). Ve 39. min. se jim herně podařilo vyrovnat, ale vzápětí trest za hráčskou lavici trestal mariánskolázeňský Budka, který strhnul vítězství opět pro Mariánskolázeňské – 4:5.

3. Třetina: Farmáři doplatili na vylučování a soupeř 2x z přesilovek zvýšil. Domácím začaly ubývat síly a vyložené gólové šance nedokázali proměnit. 2x Barták a Bubenščikov nebo Lovas, a tak si body nakonec připsal soupeř .
Branky za Farmáře Trstěnice: Jalčák, Tišer, Bubenščikov a Barták.
Branky za HC Mar. Lázně.cz: 2x Helis, 1x Dominik, Hampejs, Budka, Říha, Špaček, a Černý, asistence: 2x Špaček, Čontoš, Budka, Piskač, Cik, Hampejs a Dominik,

Rozhodčí: HR – Gendráč, čároví: Marzy – Fára, tresty 9:6, využití 0:4, oslabení 0:1, přihlíželo 60 diváků.
HC Farmáři Trstěnice: Hasala, Brytkov, Tišer, Jalčák, Barták, Sýkora, Vopava, Lovas, Bubenščikov, Pech, Hajný, trenéři: Šnajdr – Zeman.
HC Mar. Lázně.cz: Špírek, Bujtár, Říha, Helis, Hampejs, Černý, Budka, Dominik, Jedlička, Piskač, Česal, Čontoš, Špaček, Cik, trenér: Jonák, vedoucí: Česal.

(tr–h)