Další kolo krajské soutěže postavilo hokejistům Vřesové do cesty Farmáře z Trstěnic. Na zimním stadioně v Sokolově se hrál kvalitní, pohledný hokej. První třetina byla vyrovnaná, druhá přinesla již mírnou převahu domácího týmu. Ve třetí se potom odehrála gólová přestřelka se silnějším závěrem domácího týmu, přičemž ještě v 57. minutě dokázali hosté srovnat na 8:8.

V dresu Farmářů znovu exceloval gólman Hasala, v domácím potom bratrská dvojice Vít a Tomáš Boroličové. „S trochou nadsázky se dá říct, že soupeře porazili sami,“ říká na adresu sourozenecké dvojice hrající trenér Vřesové Roman Galeja, který tak nemohl nereagovat na skutečnost, že Vít vstřelil šest branek svého týmu, jeho bratr Tomáš připojil jednu branku a tři gólové asistence. „Utkání bylo celkem kvalitní, nabité již tradičně, jak to jen říct, nervozitou, rivalitou a tak dále,“ hledal vhodná slova s úsměvem Galeja.

Hosté hořekovali především nad mizernou střeleckou produktivitou a také zbytečnými oslabeními. „Ve vyrovnaném utkání rozhodly chyby a vyloučení. Nám se nedařilo proměňovat gólové šance a naopak soupeř nás trestal při našem oslabení, což rozhodlo o celém utkání,“ viděl zápas trenér Farmářů Zeman.

HC PK Vřesová – HC Farmáři Trstěnice 12:8 (4:3, 2:0, 6:5). Branky Vřesové: Borolič V. 6, Novák 2, Chochola 2, 1x Borolič T., Szabo. Asistence: Koněvalík 3, Galeja 2, Beran, Csipka, Pašek, Novák a Chochota. Branky Trstěnic: Hankovszki 3, Pech 2, Toth, Brytkov, Lovas. Asistence: Macháček 2, Barták, Brytkov, Lovas a Bubenščikov.

Rozhodčí: Kadeřábek – Pentischmid, Váňa. Časomíra: Králík a Sedláček. Vyloučení: 6:8. Využití: 2:0. Oslabení: 1:0. Diváci: 60.

HC PK Vřesová: Csipka Pavel – Šafář, Galeja, Beran, Novák, Pašek, Rozsypal, Borolič Vít a Tomáš, Koněvalík, Chochola, Csipka Petr, Szabo. Trenér: Galeja. Vedoucí: Šafář.

Farmáři: Hasala – Brytkov, Toth, Barták, Sýkora, Vopava, Lovas, Bubenščikov, Pech, Hankovszki, Macháček. Trenéři: Šnajdr – Zeman.