V krajské hokejové soutěži KS-2 se v domácím prostředí střetli Farmáři z Trstěnic, kteří nastoupili v nových kompletních dresech „černí ďáblové“ s papírově slabším soupeřem MAAN Cheb.

HC Farmáři Trstěnice 15

HC Maan Cheb 1

6:0, 5:1, 4:0

Trstěnickým se dařilo a svého soupeře převálcovali s přehledem. Barták – Dibala a Tišer si v zápase vystříleli hattrick a Farmáři si udržují vedoucí pozici v soutěži.

I když trenéra domácích Šnajdra na střídačce chytaly křeče do nohou a musel si odložit a vyzout boty, i tak své svěřence neustále nabádal k útočení. Ale jak říkal domácí Lovas, neumím hrát proti takovým soupeřům a Vopava zase střílel góly jako plácačkou. Přesto Farmáři rozhodli svým raketovým nástupem, když během pěti minut už vedli 4:0. Sympatické od hokejového mužstva z Chebu bylo, že hrálo velmi slušně, útočně, ale tentokrát na Farmáře nenašli zbraň a vysoko prohráli.

Branky za Farmáře Trstěnice: 4x Barták, 3x Tišer, 3x Dibala Martin, 2x Vopava a Lovas, 1x Sýkora, asistence: 4x Fuka, Mahovský, 2x Tišer, 1x Dibala M., Lovas, Jalčák, Dibala Zd., Barták.

Branku za HC MAAN Cheb: Jaksch, asistence: Šmíd.

Rozhodčí: Černý a Marzy, časomíra: Špírek Jakub. Tresty 1:2, využití 1:0, oslabení 1:0, přihlíželo 30 diváků.

HC Farmáři Trstěnice: Hasala, Barták, Dibala Zdeněk a Martin, Mahovský, Fuka, Jalčák, Lovas, Sýkora, Tišer, Vopava, trenéři: Šnajdr – Zeman.

HC MAAN Cheb: Homolka, Švagr Jan, Jakub a Luboš, Anděl, Leskovjan, Fenzl, Fikar, Šmíd, Pacovský, Notolipal, Jaksch, trenér: Anděl, vedoucí: Fikar.
Několik slov trenéra Farmářů Šnajdra: „Od samého začátku jsme dobře bruslili a soupeře jsme nepustili do žádné kloudné akce. Hráli jsme v dobrém tempu a dařilo se nám zakončení i střelecky, což vedlo k dvoucifernému výsledku.“

Pozvánka na hokej

V sobotu 12. prosince od 20.00 hod. se na zimním stadionu v Mariánských Lázních střetnou v krajské soutěži KS-2 Farmáři Trstěnice a HC Františkovy Lázně.

V neděli 13. prosince od 16.00 hod. se na zimním stadionu v Mariánských Lázních střetnou v regionálním přeboru RP-2 v místním derby dva dlouholetí rivalové „HC Farmáři Trstěnice a HC Mariánské Lázně.cz. Všichni příznivci hokeje jsou srdečně zváni!

(tr – h)