Následovat bude souboj na Spartě a pak doma s Plzní. Zlín je dlouhodobě neoblíbený jak u karlovarského publika, tak i u samotných hráčů. „Nepříjemnosti soupeře jsme si plně vědomi. Nicméně úkol je jasný. Musíme potvrdit body, které jsme uhráli venku," říká na úvod asistent Jaromír Kverka.

Dvakrát Energie vyšla doma bodově naprázdno. Nestačila na Vítkovice a také na Slavii. „Ano, oba zápasy se nám nepovedly v koncovce. Teď se ale plně soustředíme na Zlín a víme, že nás čeká jedno z nejdůležitějších střetnutí," přiznává Kverka.

PSG se na ledě soupeře prezentuje ne příliš líbivým stylem hry. „Soupeře jakoby ukolébají a pak dají dvě branky. Je to stále stejné. Díval jsem se na utkání s Kladnem na videu a bylo to stejné. Jeden nahozený puk, tečovaná střela a využitá přesilovka. Za vítězství 2:0 si odvezli tři body. Tohle se nám nesmí stát," varuje kouč.

Energetici se na zápas důkladně připravují. „Nesmíme se nechat zbytečně vylučovat a pouštět je do přesilovek. Optimální by bylo je zlomit hned na začátku nějakými góly. Každopádně musíme hrát aktivně a bojovat o každý kotouč. Zlín umí potrestat sebemenší chybu," dodává.