Své zápasy odehrály i oba zástupci našeho okresu v soutěži. Vřesová se představila v Mariánských Lázních, Březová potom v Sokolově hostila Stadion Cheb.
K zápasu v Mariánských Lázních proti domácímu HC se sešli vřesovští hokejisté v plném počtu. I když se domácí hráči snažili srovnat krok ze silným mužstvem z Vřesové, hosté měli přeci jen po celou dobu zápasu vývoj utkání pod kontrolou a rozhodli tak o další výhře ve svůj prospěch. Škraloupem tohoto utkání je však zranění nejlepšího vřesovského hráče Koněvalíka.

HC Mariánské Lázně – HC PK Vřesová 3:7 (1:3,2:2,0:2).

Branky: Koněvalík 2, Borolič T. 2, Chochola, Szabo L., Šnicer. Asistence: Chochola 3, Koněvalík 2, Šafář, Borolič V.
Vřesová: Csipka Pavel – Šafář, Galeja, Szabo L., Krátký, Csipka Petr, Koněvalík, Chochola, Šnicer, Borolič T., Borolič V., Bardon, Rozsypal T., Bodák, Novák J.

V Sokolově v neděli nastoupila proti svému soupeři Březová a po první třetině také prohrávala 0:1, když se po samostatné akci prosadil Strýček. Ve druhé třetině sice vyrovnal ve 25. minutě domácí kapitán Milan Pech, ale hosté šli během 65 vteřin v polovině třetiny znovu do dvoubrankového vedení, když nejprve využil přesilovou hru Slunéčko a po něm zvýšil na na 1:3 Petr. Do konce druhé části, ale využili svou početní výhodu také domácí hokejisté, když se po asistenci Večeři trefil Gušlbauer a před poslední dvacetiminutovkou tak byl stav 2:3.

V poslední třetině se v čase 45:52 prosadil dokonce v oslabení domácí Večeřav oslabení a bylo dokonce srovnáno. Hosté ale o necelé dvě minuty později znovu strhli vedení na svou stranu, když se do střelecké listiny zapsal Senaj a v 58. minutě potom korunoval jejich výhru v další přesilové hře svou druhou brankou v utkání kapitán Stadionu Vlastimil Strýček.

HC Březová 07 – HC Stadion Cheb 3:5 (0:1, 2:2, 1:2).

Branky: 25. M. Pech (Večeřa, Kraus), 34. Gušlbauer (Večeřa), 46. Večeřa) – 14. Strýček, 29. Slunéčko (Jandík), 30. Petr (Váňa), 48. Senaj (Brychta), 58. Strýček (Váňa).

Vyloučení: 7:5. Využití: 2:1. Oslabení: 1:0. Diváci: 45.

Březová: Veselý – M. Pech, Rampa, Janů, Kraus, Mrázek, Vondruška, P. Pech., Večeřa, Gušlbauer, Čech, Bubla. Trenér: Veselý.
Cheb: Gelbič – Riedl, Drenčko, Slunečko, Nový, Strýček, M. Kohout, Kala, Petr, Horník, Senaj, Jandík, D. Kohout, Váňa, Brychta. Trenér: Neč.

(zpa)