Už 2. června zahájili hokejoví vicemistři Energie prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2008-2009. Do 29. června klub rezervuje místa k sezení majitelům permanentních vstupenek z loňské sezony! Zároveň si již mohou hokejoví fanoušci zakoupit sezonní vstupenky na neobsazená místa k sezení a na místa k stání.

Pro majitele permanentních vstupenek klub připravil řadu výhod.
Zapojením se do věrnostního programu v sezoně 2008/09 získají fanoušci předkupní právo na pořízení permanentní vstupenky na vybrané místo v nové KV Aréně pro extraligový ročník 2009/2010. Dále sezonní vstupenku za zvýhodněnou cenu, vstupné na přípravná utkání a utkání Tipsport cupu zdarma, předkupní právo na vstupenky pro play off – včetně vstupenek k stání, účast v bonusových soutěžích, slevu na nákup knihy Lední hokej ve městě horkých pramenů, možnost zvýhodněných nákupů u reklamních partnerů klubu a prvních sto zájemců o permanentky k stání obdrží pozornost od klubu HC Energie a společnosti O2 (zde neplatí hromadné zakoupení permanentních vstupenek).

Prodej permanentních
vstupenek na sezonu 08/09
Pondělí 2. června – pátek 27. června 2008: prodej permanentních vstupenek k stání a výměna permanentek na místa pro sezení (každý všední den 14:00 – 16:30) – kancelář pana Holého na zimním stadionu.
Od pondělí 21. července 2008: prodej permanentních vstupenek na nevyzvednutá místa k sezení, pokračování prodeje permanentek k sezení i k stání (každý všední den 14:00 – 16:30) – kancelář pana Jiřího Holého na zimním stadionu.

(jč, hce)