Pestrá nabídka utkání mariánskolázeňských týmů přinesla spoustu zajímavých a mnohdy lichotivých výsledků. Mladší a starší žáci se utkali s HC Rakovník. Starší žáci narazili na velmi houževnatého soupeře, kterému se vydařila první třetina. V dalších dvou částech hry se mužstvu podařilo dostat vývoj utkání pod kontrolu, ale na celkový zvrat to nestačilo.

Střetnutí 4. třídy s HC Plzeň proběhlo na stadionu v Tachově, kdy vydařená druhá třetina rozhodla o celkovém dobrém výsledku našeho týmu.
V posledním sobotním utkání se střetli muži s HC Březová. Tomuto mužstvu měli chlapi co vracet z prvního zápasu v Sokolově a měrou vrchovatou se svého úkolu zhostili a připsali si další body do tabulky.

V neděli si mladší žáci „B“ pozvali do Tachova karlovarskou Energii. Borci domácího i hostujícího týmu dopřáli divákům krásný hokejový zážitek, když na ledě rozehráli rychlý a pohledný hokej, v němž se střídaly šance na obou stranách. Hráči domácího celku nakonec dokázali porazit Karlovarské v poměru 5 : 3 a posbírali tak další plný počet bodů do tabulky, kterou po sedmi odehraných kolech vedou.

K poslednímu utkání víkendu odjeli čtvrťáci do Rokycan. Od začátku měli převahu, ale z mnoha šancí se jim nepodařilo dát branku, a tak po první třetině byl stav 0:0. Druhá třetina byla herně vyrovnanější a začaly padat branky, ale stav na jejím konci byl opět smírný 3:3. Ve třetí třetině se hostující střelci prosadili ještě dvakrát a vzhledem k tomu, že dobře chytající Jakub Chlad pustil za svá záda už pouze jediný gól, přivezli jsme si další cenné vítězství.

Výsledky

HC Tachov-M. Lázně

Mladší žáci

HC Tachov-M. Lázně – HC Rakovník – 3 : 0, ( 0:0; 2:0; 1:0)

Branky:Vašíček 2, Berčík

Starší žáci

HC Tachov-M. Lázně – HC Rakovník – 6 : 10, ( 0:6; 1:1; 5:3)

Branky: Kysilka 2, Studnička 2, Pecinová, Pěnkava

4. třída

HC Tachov-M. Lázně „B“ – HC Plzeň – 7 : 3, ( 0:0; 4:0; 3:3)

Branky: Černý 3, Ruda 2, Lange, Balín

Muži

HC M. Lázně.cz – HC Březová – 13 : 6, ( 6:2; 4:3; 3:1)

Branky: Flek 6, Konfršt 4, Stoklasa, Česal, Bujtár

4. třída

HC Rokycany – HC Tachov-M. Lázně – 4 : 5, třetiny ( 0:0; 3:3, 1:2)

Branky: Holub 2, Strnad, Matys, Křemen

Mladší žáci

HC Tachov-M. Lázně „B“ – HC K. Vary – 5 : 3, ( 2:0; 2:3; 1:0)

Branky: Tomáš, Blábol, Klejna, Fišer, Šmejkal.