Mladší žáci začali impozantně a již 6 vteřin po úvodním buli vedli 1:0. Ráznější a zkušenější soupeř ale převzal iniciativu a zrežíroval první třetinu ve svůj prospěch, přičemž čtyřmi vstřelenými góly si zajistil solidní vedení. Ve druhé a třetí části hry se domácím podařilo hru vyrovnat a zkorigovat konečný výsledek na přijatelný poměr branek.

Utkání starších žáků bylo jakoby z úplně jiného soudku. Od samého začátku byla hra vyrovnaná, ozdobená pěkným výkonem brankáře Procházky a až do třetí třetiny domácí se soupeřem drželi krok. Poslední část hry nakonec rozhodla o nelichotivém výsledku, jehož výše neodpovídá obrazu hry, který mohli diváci sledovat po celé utkání.

Třetí a čtvrtá třída sehrály svá utkání na ledě v Chebu s tamnějším Stadionem. V rozpačitě zorganizovaných kláních se mariánskolázeňským třeťákům podařilo jedno utkání vyhrát a v druhém střetnutí dosáhnout velmi solidního výsledku po velmi pěkné hře.

Čtvrťáci, ač začali o 20 minut později, předvedli nefalšovanou hokejovou bitvu s téměř kriminální zápletkou, na jejímž rozluštění museli všichni napjatě čekat až do posledních sekund. O vedení 1:0 po první třetině se postarali střelec gólu Gažík a brankář Baetge, který naprosto skvěle odchytal celé utkání a podržel tak svůj tým.

„Ve vyrovnaném zápase jsme dlouho drželi vedení 2:1, ale 42 sekund před koncem Cheb vyrovnal. Solidní výsledek, ale ne pro Vašíčka, který za pouhých 11 sekund vrátil našemu týmu vedení a plný počet bodů za krásné a zasloužené vítězství. Velmi dobře do mužstva zapadli třeťáci, Jakubové Strnad a Matys, které již nyní v této kategorii zkoušíme pro příští sezonu,“ uvedl Rostislav Špírek, sekretář HC Mariánské Lázně.cz.

Nedělní utkání mužů s HC Stříbro 06 přineslo pouze průměrný hokej, o jehož dramatičnost se postarali domácí především svými chybami v obranné hře. Kladem utkání mužů byla poměrně čistá hra bez záludností a zbytečných faulů.