„Kemp se snažíme každým rokem zlepšovat a tento rok není výjimkou. Na děti čeká velký počet profesionálních trenérů, kteří budou zábavnou i hokejovou formou připravovat hráče na začátek nové sezony,“ říká vedoucí projektu Týden s Baníčkem Pavel Hubáček.

První turnus, který začíná už 15. července, obsadí mladší děti, na které čekají dopolední profesionální tréninky dovedností a odpolední program sestavený z turnajových bitev na suchu i na ledě. Starší děti ve druhém turnusu, od 22. července, budou mít program více zaměřený na dopolední i odpolední profesionální tréninky bruslařských i herních dovedností v malých skupinkách.

„Vrcholem pro účastníky druhého turnusu bude středeční a páteční „ostrý“ zápas. Zvláštní program jsme od 22. července připravili i pro Benjamínky, tedy předškolní děti, z nichž většina od září nastoupí do první hokejové třídy. I tyto děti budou mít program ušitý na míru úměrně svému věku a dovednostem,“ pokračuje dále vedoucí projektu Týden s Baníčkem.

A protože se trenéři snaží nabídnout dětem opravdu bohatý program, který se zdaleka netýká pouze hokeje, připravena je návštěva Aquafora ve Františkových Lázních, ukázka práce sokolníků, návštěva Jump Arény v centru Sluníčkov nebo divadelní představení.

„Řídíme se heslem #baníknejenhokej, proto se snažíme připravovat velmi různorodý program. Závěr kempu bude ale čistě hokejový. Na vyhlášení výsledků a besedu jsme pozvali hráče extraligového Litvínova, kteří mohou dát dětem mnoho cenných rad na jejich začínající hokejové cestě,“ uzavřel Pavel Hubáček.