Po čtyřech zápasech na ledech soupeřů se hokejisté karlovarské Energie konečně vrací do KV Arény. Tady v pátek od 17.30 hodin nastoupí proti Motoru České Budějovice. 

„Jsme rádi, že jsme mohli chvilku potrénovat a odpočinout si po tom náročném programu. Zároveň jsme rádi, že se po čtyřech zápasech vracíme do domácí areny před domácí fanoušky,“ říká před zíápasem karlovarský asistent Tomáš Mariška.

V Karlových Varech se utká devátý celek tabulky s osmým, navíc dva týmy, kterým se v posledních kolech nedařilo. Motor prohrál  v Liberci i doma s Litvínovem. Energie z posledních tří duelů brala pouze bod, který urvala v Třinci. Nicméně očekávat se dá kvalitní a vyrovnaný duel. „Budějovice jsou velmi silný soupeř, který před sezonou posílil výbornými hráči,“ upozorňuje na sílu Jihočechů Tomáš Mariška. 

Energitici, ale hodlají využít domácího ledu k návratu na vítěznou vlnu. „Chceme se v tabulce minimálně udržet ve středu, takže ty body musíme přidávat. Takže týmový a obětavý výkon, a věřím, že nám zase domácí prostředí pomůže,“ hlásí na závěr karlovarský asistent.