Kluby v celé České republice, Karlovarský kraj nevyjímaje, ve spolupráci s Českým hokejem pořádají akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit  na šéftrenéra příslušného klubu s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4  8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje, z. s. (Český hokej), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná popáté po celé České republice a celkově už pošesté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 20 000 dětí.

V Karlovarském kraji odstartuje náborový týden v pondělí v Karlových Varech. V pondělí bude pokračovat na zimním stadionu v Chebu, v úterý budou mít možnost vyzkoušet si hokej děti v Ostrově a v Mariánských Lázních, v sobotu potom přijdou na řadu Mariánské Lázně a náborový týden v Karlovarském kraji uzavře v neděli ve svém stánku HC Baník Sokolov

Kdy a kde?

HC Energie Karlovy Vary

pondělí 21. ledna od 16 hodin

Kontakt: Blanka Jiskrová, b.jiskrova@seznam.cz, tel. 777 207 215.

HC Stadion Cheb

pondělí 21. ledna od 16 hodin

Kontakt: Josef Krutina, tel.: 603 539 439.

HC Čerti Ostrov

úterý 22. ledna od 17 hodin

Kontakt : Radek Škarda, tel: 777 065 708, Marie Moisesová tel. 777 816 251.

HC Rebel Město Nejdek

úterý (22. ledna) 17 hodin

Kontakt: Marcel Bystřický, tel. 603 260 986.

HC Mariánské Lázně

sobota 26. ledna do 11 hodin Kontakt Karol Greizinger, tel. 602 528 524.

HC Baník Sokolov

neděle 27. ledna od 9.15 hodin Kontakt Petr Holejšovský, telefon: 724 044 249.