HC Panthers Cheb - HC Lipani Aš 5:3 (1:2, 1:1, 3:1). Panteři z Chebu se utkali s Lipany z Aše. V první třetině měli více ze hry hosté a dostali se do vedení 1:2. I ve druhé části si Lipani udrželi jednogólový náskok, ale poslední třetina vyšla domácím Panterům skvěle, zápas otočili a dokráčeli k první výhře v sezoně. Bohužel v tabulce jim bude stále svítit nula bodů, jelikož za kontumaci z třetího kola se jim tři odečetly.

Branky: Rybák M. 3, Rybák J., Šmajda - Sojka, Bufka, Wiesenganger.

HC Tučňáci 2004 Cheb - HC Punkers Chodov 3:7 (1:4, 0:2, 2:1). Další zápas na chebském zimním stadionu se hrál v sobotu mezi domácími Tučňáky a Punkery z Chodova. Hosté do zápasu vlétli skvěle a už v první třetině položili dobrý základ k výhře 1:4. Ve druhé části Chodováci ještě náskok navýšili na 1:6, a o vítězi tak bylo rozhodnuto.

Branky: Moro, Fenzl, Fisher - Kysela 2, Götz, Wojnar, Pátek, Faic, Zeman P.

HC Libavské Údolí „A“  - HC Renegades 6:8 (3:2, 1:3, 2:3). Áčko Libáče se poslední kola trápí, ale proti Renegades se sešli v nejlepší sestavě a první třetinu vyhráli 3:2. Ve druhé potom Renegades přidali a třemi brankami zápas otočili na 3:5. Duel vyvrcholil v poslední třetině, když áčko Libáče za stavu 6:7 odvolalo brankáře, ale to k vyrovnání nevedlo, naopak, Libavské Údolí inkasovalo osmý gól.

Branky: Šebestýn 2, Janů, Jánošík, Pančák, Kadeřábek - Zeman 2, Nouzecký 2, Křeček, Šíma, Liebl ml., Tamáš M.

HC Falcons - HC Stars Chodov 10:7 (4:3, 2:4, 4:0). Velký boj se čekal mezi HC Falcons a HC Stars. Před zápasem na tom byli o bod lépe Stars a těm také patřil úvod, když vedli 0:2 a 1:3. Falcons ale předvedli pěkný závěr třetiny, když stav otočili v poslední sekundě na 4:3. Druhá třetina ale už patřila Stars, v zápase znovu strhli vedení na svou stranu 6:7. Třetí část ale patřila Falconům, hned na začátku opět zápas otočili a přidali během chvilky i další gól. Stars nakonec zkusili hru bez brankáře, ale neuspěli, a navíc znovu inkasovali. Třetí třetinu tak Falcons ovládli 4:0 a slavili výhru.

Branky: Kalina T. 3, Vaněk st. 3, Dimo 2, Bláha, Kalina - J. Kocián 4, Taschler 2, Höfler.

HC Libavské Údolí „B“ - HC Berani Bernov/ Nejdek „B“ 5:11 (2:2, 3:6, 0:3). Béčko Libavského Údolí hrálo svůj domácí zápas proti Beranům z Bernova. Oba týmy nastoupily v dost okleštěné sestavě. První třetina skončila 2:2, když se oba týmy dostaly jednou do vedení. V prostřední části se ještě jednou dostal Libáč do vedení 3:2, ale od té doby jako by mu došly síly a začal úřadovat Bernov, který se prosadil celkem šestkrát. V poslední třetině si už body Berani zkušeně pohlídali.

Branky: Krajčovič 2, Sýs P. 2, Cabaj - Denk 3, Sklenář 3, Bachratý 2, Lucovič 2, Rejcha

Akademie KV Arény - Hellfish team Cheb 1:4 (0:1, 1:0, 0:3). Karlovarská Akademie přivítala doma vedoucí celek soutěže HC Hellfish. Na ledě to ale nebylo znát, zápas byl vyrovnaný jak herně, tak i gólově, po dvou třetinách svítilo skóre 1:1. V poslední části se o dost zkušenější hosté přece jen prosadili a třemi brankami si zajistili další body.

Branky: Tvarůžek - Chara, Dus, Podhrázský, Turek.