Důležité dvoukolo v rámci České sledge hokejové ligy mají za sebou hráči karlovarského SKV Sharks. V něm se střetli s pražskou Spartou. Na své konto si připsali jednu výhru a jednu porážku. Ale mohly to být výhry dvě. Na ostrovském zimním stadionu totiž Karlovaráci promarnili dvoubrankové vedení, které neudželi, a prohráli 2:4. V odvetném utkání, které se odehrálo na zimním stadionu v Neratovicích, hráči z lázní svému soupeři porážku oplatili, když brali výhru 3:1. Tím se Sharks vrátili na 2. místo v tabulce. 

Dvě utkání, jedna výhra, jedna prohra. Karlovarští sledge hokejisté si připsali během uplynulého víkendu na své konto tři body. V dalším dvoukole sledge hokejové ligy však nejdříve v domácím prostředí podlehli pražské Spartě 2:4.

„Jak prohrát vyhraný zápas? Z naší strany to byla absolutní nedisciplinovanost. Za stavu 2:2 naprosto zbytečný faul, který prakticky rozhodl. U prvních dvou gólů nemůže mít čisté svědomí ani brankář, musí na sobě ještě zapracovat," zlobil se po prvním utkání karlovarský trenér Jiří Berger starší.

V odvetném utkání, které se odehrálo na ledě Neratovic, složili jeho svěřenci sledge hokejový reparát, když Spartu pokořili v poměru 1:3. „Zpočátku to bylo podobné utkání jako to sobotní, ale díky výsledku je vše odpuštěno. Měli jsme více ze hry než Sparta, která se nedostala skoro k ničemu a gól dala zase po naší chybě. Náš výkon byl zodpovědnější a hlavně jsem rád za dobře zvládnutý závěr," pochvaloval si po druhém utkání trenér.

A věděl proč. Hráči Sharks se totiž navrátili v průběžné tabulce sledge hokejové ligy na aktuální druhé místo se ztrátou čtyř bodů na vedoucí Zlín. Třetí Sparta ztrácí na čelo tabulky šest bodů.