Hokejisté HC Mattoni OKZ Ostrov se dnes od 16:45 hodin střetnou s mužstvem Chebu 2001. Pokud Ostrovští uspějí, zajistí si druhou příčku po první části přeboru a do nadstavby si ponesou dvanáctibodový náskok, který zřejmě bude stačit na zisk titulu přeborníka Karlovarského kraje.

„Uvažovali jsme o tom, že bychom do branky postavili Františka Bauera, ale nakonec jsme se rozhodli pro Míru Knížka. Bauer dostane svoji šanci v příštím utkání v Kadani,“ odmítl spekulace o postu brankáře kouč Karel Procházka.

Ostrovská „Mattonka“ se také bude muset obejít bez tří obránců. Mimo hru jsou Petr Král, Lukáš Orlich a Radek Němec. „Budeme to řešit tím, že se René Hromádka přesune na post obránce. Navíc by měl do zápasu nastoupit Tašner, takže by s obranou neměl být problém,“ pokračoval Procházka.
Ostrovský lodivod se bude moci s největší pravděpodobností spolehnout na dva navrátilce. „Do sestavy by měl zpátky naskočit Karel Procházka a také Tomáš Vrána, který byl delší dobu mimo republiku z pracovních důvodů,“ dodal trenér.

(jč)