Družina trenéra Hadamczika v lázních neuspěla

KARLOVY VARY - Co přesilovka, to gól. Rozhodující elementem se vutkání 16.kola hokejové extraligy mezi karlovarskou Energií a Vítkovicemi ukázala druhá třetina. Energetici dokázali využít tři výhody jednoho muže vpoli na víc. Nakonec se radovali zvýhry4:0.

17.10.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Čech

První třetinu získali domácí a to nejtěsnějším poměrem. V poslední minutě první části se po veliké chybě hostující obrany trefil Lukáš Pech.

Jak se to celé seběhlo?

Hostujícímu obránci se nepovedla přihrávka na spoluhráče a puk zůstal osamocen mezi kruhy. Tam si pro něj sjel Marek Melenovský, který přihrál Lukáši Pechovi a ten velmi nepodařenou střelou po ledě šťastně trefil opuštěnou klec hostí. Sami hráči by celou akci nazvali „holomajznou“.

Druhé branky se diváci dočkali až v polovině utkání. Na trestné lavici odpočíval Radim Hruška a dvě vteřiny před jeho návratem se dělovkou z kruhu trefil Václav Skuhravý.

A to ještě nebyl všem dnům konec. Karlovarský kapitán přidal za tři minuty a deset vteřin další branku a také to bylo v přesilové hře.

Energii se při nestandardním počtu velice dařilo. Ve 36. minutě se trefil Milan Procházka a brankář Vítkovic Marek Pinc se odporoučel na střídačku.

Třetí třetina už byla z karlovarské strany opatrnější. Více méně bylo o osudu utkání jasno, tak se hrálo jen z povinnosti.

Pátou branku přidala Energie jak jinak než v přesilovce. V čase 59:18 se do listiny střelců zapsal Petr Sailer. Další branka už nepadla a Lukáš Mensator dokázal udržet čisté konto.

Nebyli to migranti. V lázních se ubytovali pouze pracanti

Mariánské Lázně - „Máme tady uprchlíky,“ tato věta se šířila v posledních dnech na sociální síti. Mariánské Lázně vyděsil vyšší počet cizinců, kteří se objevili v budově bývalé úšovické školy. Podle města i majitele objektu ale nejde o migranty, ale o rumunské zaměstnance, kteří pracují v průmyslové zóně Bory.

Další napadení záchranářů

Plesná - K dalšímu napadení záchranářů došlo v Karlovarském kraji. Tentokrát se terčem útoku stala výjezdová skupina z Lubů.

Přepadení seniorky mladíkovi nevyšlo, tak šel vykrást auto

Cheb - Pěkné kvítko asi bude osmnáctiletý mladík. Ten během jednoho dne stihl přepadnout seniorku a ještě vykrást auto.