Hokejový klub HC Energie Karlovy Vary včera zahájil předprodej vstupenek na čtvrtfinále play off.

Permanentky k sezení: prodej vstupenek oproti předložené permanentní vstupence od 25. 2. do pátku 27. 2. v kanceláři pana Holého na zimním stadionu mezi 14. a 17. hodinou a dále pak ve středu 4. 3. a ve čtvrtek 5. 3. ve stejných časech.
Permanentní vstupenky k stání: středu 25. února a s výjimkou víkendu bude probíhat až do úterý 3. března.
Otevřen bude Hockey shop na zimním stadionu a tento týden (25. - 27. 2.) rovněž Pokladna č. 1 u zimního stadionu, a to vždy od 15 do 18 hodin.
Permanentní vstupenky k stání označené G01-G294: prodej vstupenek oproti předložené permanentní vstupence od 25. 2. do pátku 27. 2. v kanceláři pana Holého na zimním stadionu mezi 14. a 17. hodinou a dále pak ve středu 4. 3. a ve čtvrtek 5. 3. ve stejných časech. Fanoušci se vstupenkou z předchozího utkání s Mladou Boleslaví mohou po jejím předložení zakoupit rovněž přednostně lístek do tohoto pátku v otevíracích hodinách zmíněné pokladny a Hockey shopu.

Volný prodej zbývajících a nevyzvednutých vstupenek začíná až příští středu 4. března na Pokladně č. 1 a potrvá až do začátku pátečního utkání. Prodejní doba bude opět od 15 do 18 hodin. Podrobnější informace naleznete na klubovém webu www.hokejkv.cz, kde můžete pokládat i dotazy ohledně předprodeje.

(hce)