V regionálním přeboru KP-2 se střetli na zimním stadionu v Tachově HC Stříbro – Farmáři/Mar. Lázně. Houževnatý a bojovný celek ze Stříbra předvedl odvážný výkon s mnoha pěknými gólovými příležitostmi, které však zlikvidoval výborný brankář Trstěnic – Andrle. Farmáři zlomili domácí odpor v úvodu druhé třetiny, kdy v rozmezí pěti minut nastříleli čtyři branky.

Stříbro 3
M. Lázně.cz/Trstěnice 13
0:2, 2:5, 1:6

Jak padaly góly:
11. Raiss nahrál zpět na modrou a Okrucký prostřelil před sebou vše 0:1.
17. Vašíček vyslal tvrdou střelu a Fajkus dorazil na 0:2.
20. Nekoncentrovanost hostujících zadáků umožnila domácím snížit – Turek nahrál před branku Poznaňovi 1:2.
21. Fajkus uvolnil Lovase a ten do prázdné branky zvýšil na 1:3.
22. Rychlá kombinační akce Mrkvan Fajkusovi a ten do víka zvýšil na 1:4.
23. Raiss uvolnil Sklarenka a ten s přehledem zvýšil na 1:5.
24. Sklarenko nahrál přesně volnému kapitánovi Jalčákovi a ten s přehledem zvýšil na 1:6.
28. Ujela mladá dvojice – Mrkvan, přihrál Bujtárovi a bylo to 1:7.
40. V závěru 2. třetiny vysunutý obránce umožnil Hradovi ujet a přihrát Polákovi 2:7.
43. Zkušený obránce Česal vysunul na útočné modré Okruckého a ten zvýšil na 2:8.
44. Okrucký nahrál Fajkusovi a jeho tvrdá střela skončila v soupeřovo síti 2:9.
47.Vystřelil Okrucký, Kolena neudržel puk, a tak Mrkvan ho dorazil a upravil na 2:10.
49. Sklarenko na Bujtára, který se prosadil a zvýšil na 2:11.
51. Bujtárovo přihrávka našla nejlepšího střelce Farmářů Okruckého a ten se nemýlil 2:12.
56. Lovasovo přihrávka na Mrkvana 2:13.
59. Závěr patřil domácím – Szas nahrál Turkovi, který snížil na konečných 3:13.
Branky: 3x Okrucký a Fajkus, 2x Bujtár a Mrkvan, 1x Sklarenko, Jalčák a Lovas – Poznaň, Polák, a Turek.
K nejlepším hráčům u mužstva Farmářů patřili: Okrucký, Mrkvan, Bujtár a Fajkus.
Tresty: 4:4, využití 0:2, v oslabení 0:2, HR: Martinec, čároví: Šin a Jadlovský, přihlíželo 50 diváků.
HC Mar. Lázně.cz /Trstěnice: Andrle, Okrucký, Česal, Vašíček, Tišer, Fajkus, Mrkvan, Reiss, Jalčák, Sklarenko, Lovas, Bujtár, Pokorný, trenér: Zeman.
K zápasu se vyjádřil trenér Trstěnic Jaroslav Zeman: „Soupeř hrál nad očekávání velmi dobře. Tvrdou, ale čistou silovou houževnatou hrou nás doslova zaskočil. V první třetině jsme se nedokázali prosadit ve středním pásmu, špatně jsme bruslili a dělali zbytečné chyby v rozehrávce. Po rychlých gólech v úvodu druhé třetiny jsme zlomili odpor soupeře a zaslouženě vyhráli.“
Hráči a vedení klubu děkují všem za dosavadní úspěšnou spolupráci a přejí hodně štěstí, pevné zdraví a mnoho osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2008.