SPLH Hamrníky - Laser Cheb ⋌9:1
po třetinách 1:0,7:1,1:0

K zápasu v soutěži mužů Karlovarského kraje nastoupili hamrničtí hokejisté v oslabené sestavě, ale přesto odhodláni potvrdit letošní sérii bez porážky.
V první třetině dlouhou dobu Chebští odolávali nájezdům domácích a byli jim rovnocenným soupeřem.Už se zdálo, že v prvním dějství nepadne žádná branka, když se po splupráci Zavřela s Heřmanem domácí přeci jen ujali vedení 1:0.

Ve druhé třetině domácí po stálém tlaku před golmanem Laseru rozpoutali brankové peklo pro soupeře a zasadili jim k.o. úder v podobě 7 branek rychle jdoucích za sebou. Nejdříve po milimetrově přesné nahrávce Dzura před branku na Vysloužila to bylo 2:0. Chebští jestě při vyloučení Hrdličky stačili snížit na 2:1, ale to bylo z jejich strany vše. Pak přidal v jednom střídání dvě branky Zavřel. Další útočná trojka domácích přidala gól Dzurem na 5:1.
Ani obránci Hamrníků nechtěli vyjít naprázdno, když se opět v jednom střídání prosadil obránce Horenský dvěma góly na 7:1. Ještě do konce třetiny přidal další branku opět Dzuro již na hrozivých 8:1.

Třetí dějství domácí jen udržovali náskok a v poklidu dohrávali už rozhodnuté utkání. Dzuro po spolupráci s Vysloužilem ještě přidal poslední devátou branku a tím si připsal na konto svůj letošní první hatrick.
Zápas se odehrál ve velmi svižném a hlavně čistém stylu. I přes velkou porážku fanynky hostů své hráče vyprovodily z ledu se slovy “hoši děkujem“. Domácí potvrdili dobrou letošní formu a zajisté dělají radost svému chlebodárci hotelu Esplanade v Mariánských Lázních.
K dalšímu utkání už dnes zavítají SPLH do Chebu proti celku z Františkových Lázní.