Mládežnickým oddílům HC Mariánské Lázně se temtokrát příliš nedařilo, když několikrát jen o gól prohráli a dvakrát i remozovali.
8. třída
HC Mariánské Lázně.cz – HC Slovan Louny 5:6 (1:1, 2:3, 2:2)
Střelci: Jirušek 2x, Kahůn 2x, Beleš.
9. třída
HC Mariánské Lázně.cz – HC Slovan Louny 2:2 (1:1, 0:1, 1:0).
Mariánskolázeňským deváťákům se povedlo v poslední minutě utkání vyrovnat na 2:2.
Dorost
HC Mariánské Lázně.cz – HC Teplice 3:3 ( 2:1, 1:1, 0:1).
Utkání plné chyb domácího celku. Remíza byla zasloužená.
6. třída
HC Slovan Louny – HC Mariánské Lázně.cz 7:6 (3:1, 2:1, 2:4).
Střelci: Vrána 5x, Čepelák.
Soupeř zaskočil hosty v první třetině svým nasazením a podařilo se mu získat rychlé vedení. Ačkoliv hostům nebyl uznán jeden regulerní gól a naopak soupeřovi byly uznány 2 neregulerní góly, kluci bojovali až do konce.
7. třída
HC Slovan Louny – HC Mariánské Lázně.cz 3:2 (1:0, 2:2, 0:0)
Střelci: Švagr, Dlouhý.
Za předvedený výkon si hostující hráči zasloužili výhru. Bohužel neproměnili ani ty vyložené šance.
4. třída
HC Třemošná – HC Mar. Lázně/HC Tachov 3:0 (0:0, 0:0, 3:0).
Jak je vidět z přehledu třetin, hostující hráči se drželi v prvních dvou třetinách. Gólové šance byly stejné a celkově byla hra vyrovnaná.
Ovšem po přestávce hostující družstvo morálně kleslo, rychlost a přesnost přihrávek byla pryč.