Poprvé v letošním roce nastoupili ke svým mistrovským utkáním také žáčci 4. a 5. třídy. Hostili na svém ledě soupeře z Klatov, který patří k tradičním soupeřům. Jako první nastoupili do bojů nejmladší borci a rozhodně se dá říci, že chuť do hry nechyběla nikomu na ledě. Rozběhlo se velice zajímavé utkání, které bylo sice chudé na góly, což byla především zásluha obou brankářů, ale bohaté na zajímavé herní situace. Gól v první třetině po hrubé chybě obrany ze samostatného nájezdu naše mužstvo nezlomil. Soustředěným výkonem eliminovali nátlakovou hru Klatov a v poslední třetině korunovali svou snahou vyrovnávacím gólem. Výsledek 1 : 1 se tak stal ziskem jediného bodu na domácím hřišti.

V dalším sobotním utkání nastoupili hráči 5. třídy. Toto utkání mělo od počátku stejný náboj jako zápas čtvrťáků, ale bohužel nezůstalo pouze u jediného gólu v naší síti, a tak po první třetině byl stav 0 : 3 a hosté měli navrch. Druhou třetinu domácí uhájili 0 : 1 a do poslední části hry nastoupili v odhodlání uhájit čestný výsledek. Střelecká smůla však byla příliš nakloněna, a tak pouze Adriena Pecinová dokázala v závěru zápasu proměnit jeden ze svých samostatných nájezdů na branku v čestný gól. Třetí třetina tak skončila 1:3 a konečný výsledek utkání byl 1: 7.

Nedělní druhé kolo Žákovské ligy přivedlo na zimní stadion družstva Mělníka. Jako první tradičně nastoupili mladší žáci. První třetina byla zcela v režii hostí, čemuž odpovídá také stav 0:3. Ve druhé části hry se naše mužstvo zvedlo k solidnímu výkonu a do kabin odcházeli za stavu 3:4, což dávalo dobré vyhlídky do třetí třetiny. Soupeř však toužil po vítězství také, výsledek třetí třetiny 1:2 tak završil účtování utkání na stavu 4 : 6. Podobný obraz hry byl také v utkání starších žáků, které skončilo výsledkem 3 : 7 po třetinách (1 : 4; 0 : 1; 2 : 2). I v tomto utkání podali svěřenci trenéra Neče solidní výkon, ale na moderní nátlakovou hru Mělníka nepomohlo ani střídání brankářů.