Uplynulý víkend byl pro mariánskolázeňská hokejová družstva poměrně úspěšný.

Mladší žáci ve svém utkání předvedli raketový nástup a vybudovali si rozhodující náskok hned v první třetině. Další průběh byl již vyrovnaný, ale jednu chvíli se začali obávat o výsledek, to když soupeř snížil ve druhé třetině na rozdíl dvou branek. Chvilku velkých chyb v obraně však napravili útočníci vstřelením dalších gólů a ve třetí třetině se již podařilo dotáhnout utkání do vítězného konce.

Starší žáci svou partii rozehráli opatrněji a po celých šedesát minut se jednalo o urputnou přetahovanou. Delší kousek lana však nakonec zůstal na polovině hostí, kteří si odvezli cenné body do Prahy.

Muži si zajeli k sobotnímu utkání do Tachova, aby zde změřili síly s mužstvem RABIDU. Poměrně jednoznačný a klidný průběh utkání přinesl nečekanou zápletku v samém závěru, kdy domácí vstřelili dva góly v jediné minutě a utkání tak ještě zdramatizovali. Vítězství si Mariánskolázeňští sice již nenechali vzít, ale se vztyčeným prstem je třeba vyčinit jim slovy z filmu ´Adéla ještě nevečeřela´: „Vy muži, vy jste jak rozverní školáci,“ a dodejme, utkání se hrají až do konce naplno.

Čtvrtá třída hostila v Tachově mužstvo HC Sokolov a v brankově chudém utkání uhájili jeden bod za remízu 1:1. Páťáci skvělou první třetinu v následující části hry naprosto promarnili, ale finišem ve třetí třetině strhli vítězství na svou stranu.
Výsledky

Mladší žáci
HC M. Lázně.cz⋌ 11
Slavoj Zbraslav⋌ 6
(6:1; 2:2; 3:3)
Branky:Čepelák 4, Fidler 4, Šimůnek, Pecinová, Poncar

Starší žáci
HC M. Lázně.cz⋌ 3
Slavoj Zbraslav⋌ 4
(1:1; 2:1; 0:2)
Branky: Schicker , Kundrát.

Muži
HC RABID Tachov ⋌5
HC M. Lázně.cz ⋌6
(1:3; 2:3; 2:0)
Branky: Bujtár 3, Fajkus, Piskač, Musil.

4. třída
HC M. Lázně.cz/Tachov⋌ 1
HC Sokolov⋌ 1
(0:0; 0:1; 1:0)
Branku vstřelil: Fišer

5. třída
HC M. Lázně.cz/Tachov ⋌5
HC Sokolov⋌ 3
(3:0; 0:3; 2:0)
Branky: Baetge 3, Pěnkava, Šmejkal.

(rš)