Nejmenší mariánskolázeňští hokejisté hostili ve svém miniturnaji mužstva HC Energie K. Vary a HC Klatovy.

Druháci svá utkání sehráli s chutí a bojovností, o čemž svědčí množství vstřelených gólů. Obdržené branky však ukazují na nedostatky na postu brankářském, kdy začínající adepti umění Haškova ještě nestačí na kvalitní útočníky soupeře. Třeťáci jsou konsolidovanějším týmem se solidními hráči na všech postech, kterým se v sobotu především proti Karlovým Varům mimořádně dařilo a dosáhli úspěchu téměř historického. Zodpovědným a obětavým výkonem přehráli potěr extraligové Energie po všech stránkách, za což jim patří náš obdiv a poděkování. Všichni na ně byli hrdí a drží jim palce do dalších bojů.

Porážka od Klatov v druhém utkání nemůže mrzet, protože soupeř byl posílen hráči vyššího ročníku a přesto s nimi udrželi krok a velmi solidní výsledek.
Utkání mužů hrané v podvečer mělo být derby spřátelených klubů, ale tato představa velmi rychle utrpěla šarvátkou v první třetině, která oslabila obě mužstva o jednoho hráče do konce zápasu. Tachovští byli po celou tuto třetinu zdatným soupeřem, ale po přestávce došlo k naprostému zvratu a dobře rozehrané utkání se stalo pro Tachovské bitvou o solidní výsledek, který se jim nakonec podařilo uhájit.

Starší a mladší žáci měli na programu zájezd do Benešova, ale velká marodka a několik zranění početně oslabilo mužstva natolik, že nebyla schopna nastoupit. Stejná situace se opakovala také v pondělí, takže si žáci vybrali neplánovanou ligovou přestávku. O náhradních termínech utkání se jedná s představiteli klubů Benešova a Jablonce.

V neděli 4. a 5. třída změřily své síly s mužstvy HC Cheb na jejich domácím ledě. I do těchto utkání výrazně promluvila marodka a proto se odehrála za minimálního počtu hráčů, ale nakonec s maximálním úspěchem. Čtvrťáci svou výraznou převahu po celé utkání vyjádřili pouze pěti góly, kdy slovo pouze je na místě, protože počet šancí byl neuvěřitelný. Páťáci nebyli tak přesvědčiví, ale s konečným výsledkem mohou být spokojeni.

2. třída
HC M. Lázně.cz ⋌4
HC Energie K. Vary⋌14
Branky: Strnad2, Matys, Zabolotnyj Šimon
2. třída
HC M. Lázně.cz⋌ 8
HC Klatovy⋌ 9
Branky: Strnad 4, Matys 3, Bělohlávek
3. třída
HC M. Lázně.cz⋌ 5
HC Energie K. Vary ⋌1
Branky: Vašíček 3, Holub, Kudláček
3. třída
HC M. Lázně.cz ⋌2
HC Klatovy ⋌4
Branky: Šetka 2
Muži
HC M. Lázně.cz⋌ 6
HC Tachov ⋌1
(0:0; 4:0; 2:1)
Branky: Contos 2, Piskač, Konfršt, Budka, Helis.
4. třída
HC Cheb ⋌0
HC M. Lázně.cz ⋌ 5
(0:2; 0:2; 0:1)
Branky: Šilhan 2, Petrů 2, Fišer
5. třída
HC Cheb ⋌1
HC M. Lázně.cz ⋌4
(0:0; 0:3; 1:1)
Branky: Pecinová, Šmejkal, Tomáš, Dušek.

(rš)