V sobotu se střetli mariánskolázeňští starší žáci se soupeřem, se kterým v letošní sezoně ještě nehráli a Benešovští je nachytali tak trochu na švestkách. Jasně vyhráli první třetinu a vrátit družstvo do utkání byl úkol téměř nadlidský, a tak je spokojenost snad pouze s třetí třetinou, v níž se podařilo nepříznivý stav mírně zkorigovat.

Mladší žáci pro nemoc na straně Benešova své utkání nesehráli. Jejich chvíle přišla v neděli, kdy hostovali v Roudnici, v dohrávce odloženého utkání. Průběh i stav utkání se příliš nelišil od zápasu starších žáků.

Čtvrťáci sehráli své utkání s HC Klatovy na stadionu v Sušici, kde takřka v historickém prostředí, za podmínek, které pro ně nejsou standardní, ztratili bod, když v posledních sekundách inkasovali vyrovnávací gól.

Páťáci předvedli velmi dobrý výkon, kdy se ve velmi vyrovnaném utkání blýskli oba brankáři. Skóre otevřel v čase 7:03 Studnička po odražené střele Rotha. V úvodu druhé části hry domácí vyrovnali, ale ve třetí třetině znovu přišla chvíle Mariánskolázeňských, kdy se po chybě domácího brankáře dostal k odraženému puku Šilhan a do prázdné branky pečetil výsledek v jejich prospěch.

Druháci a třeťáci odehráli svá utkání v neděli na domácím ledě a jak je již zvykem, vše se odehrálo krásné hokejové atmosféře a vzhledem ke kvalitě soupeřů jsou dosažené výsledky velice kvalitní. Zvláště je třeba vyzvednout výkon třetí třídy v utkání s Třemošnou, která přivezla až překvapivě kvalitní družstvo a bohužel byli to mariánskolázeňští chlapci, kteří v hodnotném a vyrovnaném utkání v posledních pár minutách zatáhli za kratší konec a obdrželi slepené tři branky. Celkově zanechala obě družstva velice dobrý dojem a rozhodně jsou příslibem do další sezony.

Starší žáci

HC M. Lázně.cz 4
HC Benešov 12
( 0:6; 1:4; 3:2)
Branky: Schicker 3, Horáček

Mladší žáci
HC Roudnice 13
HC M. Lázně.cz 5
( 7:1; 3:1; 3:3)
Branky: Hřebík, Fidler, Poncar, Šimůnek, Čepelák

4. třída
HC Klatovy 3
HC M. Lázně.cz 3
(2:0; 0:2; 1:1)
Branky: Fišer 2, Tomáš.

5. třída
HC Klatovy 1
HC M. Lázně.cz 2
(0:1; 1:0; 0:1)
Branky: Studnička, Šilhan

2. třída
HC M. Lázně.cz 6
HC Plzeň 8
Branky: Sláma 2, Strnad 2, Brtnik, Bělohlávek

HC M. Lázně.cz 3
HC Třemošná 10
Branky: Strnad 2, Sláma.

3. třída
HC M. Lázně.cz 9
HC Plzeň 4
Branky: Šetka 3, Křemen 3, Vašíček 2, Kuluris.

HC M. Lázně.cz 2
HC Třemošná 5
Branky: Křemen, Kudláček.

(rošp)