Blížící se konec hokejové sezony již nabízí pouze minimum zápasů, takže jediná mistrovská utkání sehrála mužstva 4. a 5. třídy. Ve čtvrtek na ledě partnerského klubu HC Tachov nastoupili k dohrávce 23. kola proti HC Sokolov.

Čtvrťáci rozehráli velice vyrovnané utkání a přestože obdrželi v první třetině smolný gól, nepolevili ve své snaze o dobrý výsledek. Zarputilá snaha a plnění pokynů trenérů přinesly své ovoce ve druhé třetině v podobě vyrovnávacího gólu. Další vývoj utkání již změnu stavu nepřinesl, přestože soupeř kombinoval sestavu a hledal recept na vyrovnanou hru našeho týmu.

Zápas páté třídy pro Mariánskolázeňské nezačal podle jejich představ. Soupeř je přebrusloval hlavně ve středním pásmu a to také potvrdil úvodní brankou. Ani ve druhé třetině nenašli recept na dobře hrající hosty, kteří dvěma brankami navýšili skóre. Třetí část hry byla již z jejich strany o poznání bojovnější, ale brankově se neprosadili, a tak si soupeř odvezl oba body.

K utkání do Rokycan odjela v sobotu pouze 5. třída a hned v úvodu, v čase 0:09 se domácí dostali do vedení. Tím však svou zásobu střelného prachu vyčerpali a otěže utkání postupně převzali mariánskolázeňští hráči a ještě v první třetině vyrovnali. Odpor soupeře se jim však podařilo zlomit až v závěru utkání, kdy po nerozhodné druhé třetině soupeře přitlačili a dvěma brankami pečetili výsledek. Dohrávka tohoto kola čeká čtvrtou třídu 1. dubna.