HC Energie Karlovy Vary pozvala nejmenší hokejové naděje TJ Stadion Cheb k odehrání přátelského utkání.
K zápasu se vypravila dvě družstva, jedno, které reprezentuje chebský hokej v kategorii druhých tříd a další sestavili trenéři z nejmenších hokejistů, pro které byl tento zápas první v jejich nastávající kariéře.

Družstvo starších odehrálo hezký zápas a ukázalo bojovnost a chuť do hokeje. „I přes konečný výsledek 2:3 viděli diváci hezký hokej a musíme říct, že celý tým bojoval statečně a bez chyb až do poslední minuty,“ uvedl Richard Kala, trenér chebského hokejového potěru.

Premiéra druhého mužstva dopadla o poznání lépe vítězstvím 4:2. „Nebudeme hodnotit jejich hokejový výkon, protože tito kluci se ještě hokeji jako takovému neučili a jejich dosavadní tréninky byly zaměřeny hlavně na bruslení. Ale co musíme ocenit je jejich chuť hrát, nadšení a bojovnost, která je, při pohledu na tyto malé kluky, to nejhezčí poděkování trenérům, rodičům a všem, kteří jim věnují svůj čas,“ konstatoval s potěšením kouč.
TJ Stadion Cheb zve všechny diváky na další turnaje, které se budou hrát na chebském zimním stadionu a informace o termínech jsou na stránkách: www.tjstadioncheb.cz

„Zveme všechny kluky, kterým se tato hra líbí, aby přišli mezi nás a společně s námi bojovali o hokejové medaile,“ vyzval Kala další případné adepty nejrychlejší kolektivní hry na světě.

(rika)