Už je jasné složení semifinálových dvojic hokejového Kynšperského poháru. Březová - Nebanice a Frenzelit - L. Údolí. L. Údolí se vítězstvím nad Nebanicemi dostalo na 3. příčku a střetne se s Frenzelitem.
Kynšperk končí letošní soutěž na posledním místě.

V pátečním utkání remizoval Frenzelit s Kynšperkem 4:4 (2:3, 1:0, 1:1). Kynšperk se ujal vedení ve 3. min. z hole Gasparika v oslabení. V 7. min. vyrovnal Šaufl po přihrávce Šeteleho. V 11. min. projel Gasparik přes celé hřiště a po 3 min. přidal třetí branku po přihrávce Kroniky. Na konci třetiny ještě snížil Diosegi na 2:3. Na začátku 2. třetiny vyrovnal Šaufl na 3:3. Po zahájení 3. tř. přidal 4. branku Kynšperáků Kubát a v 12. min. vyrovnal Vyskočil. Hrálo se velmi slušně, vyloučení 1:3, branky: Šaufl 2, Diosegi, Vyskočil - Gasparik 3, Kubát. Nejlepšími hráči utkání byli: Diosegi, Vyskočil - Mrva st., Gasparik. Na vyrovnaném utkání se podílel velkým dílem brankář Kynšperku Pekař, který měl i štěstí, když třikrát zazvonily tyčky jeho branky.

Libavské Údolí - Nebanice 10:6 (3:0, 4:2, 3:4). Velká absence hráčů v obou týmech se projevila i na výkonnosti. Oba týmy hrály spíše systémem krátkých rychlých nahrávek, ale byly k vidění i hezké individuální akce.
Branky: Hanek 4, Hradský 2, Jánošík 2, Trepák P. 2 - Zuman st. 2, Novotný, Schimmer, Sobotka, Vavřín J.
Nebanice: Zuman ml. - Matoušek, Novotný, Schimmer, Sobotka, Štěpánek, Trkovský, Vavřín F., Vavřín J., Vozka, Zuman st.