Hokejový Kynšperský pohár finišuje. Finálová dvojice je už jasná: Březová – Frenzelit.

Březová si poradila s Nebanicemi 5:3 po třetinách 2:2, 1:0, 2:1. Nebanice překvapivě vedly již 2:0, když již ve 2. min. Růžička dal první branku a za 2 min. později přidal druhou Novotný.
V 10. min. snížil Válka po samostatné akci a v 17. min. Večeřa po přihrávce Šeligy vyrovnal na 2:2.
Březová potom ve 2. třetině strhla vedení na svou stranu Krytinářem po přihrávce Večeři. Ve třetí třetině přidal další branku Březové Kraus po přihrávce M. Pecha a sám M. Pech přidal 5. branku Březové. Trkovský již jen snížil na konečných 5:3.
Branky: Novotný, Růžička T., Trkovský - Kraus, Krytinář, Pech M., Válka, Večeřa.
Nejlepšími hráči utkání byli: Štěpánek, Matoušek - Pech M., Večeřa.

Březová si zahraje finále. Soupeřem jí bude Frenzelit, který deklasoval L. Údolí 13:2 po třetinách 5:0, 4:1, 4:1.
Branky: Šaufl 6, Höfler 4, Duchoň 2, Kejšar - Hanek 2.
Nejlepšími hráči utkání byli: Hanzlíček P., Hanek - Špiler, Höfler.
V nedelěi večer se hrálo přátelské utkání Kynšperk – L. Údolí B. Kynšperk vyhrál 4:3 po třetinách 0:0, 2:0 a 2:3. L. Údolí B bude v příštím ročníku dalším mužstvem v Kynšperském poháru.

Další utkání se hrají o víkendu. V pátek se utká v prvním utkání o titul Březová s Frenzelitem a v sobotu bude bojovat L. Údolí s Nebanicemi o celkovou třetí příčku v poháru.