Velmi pěkné utkání Kynšperského poháru bylo odehráno v pátek.

Kynšperk překvapivě porazil Frenzelit 3:2 po třetinách 1:1, 1:1 a 1:0.
První branku vstřelil hráč ze špičky tabulky střelců Šaufl, když v 5. minutě doklepl přihrávku Diosegiho. Kynšperku se podařilo zvrátit výsledek. V 16. min. projel přes všechny soupeře Petrák a ve 2. min. 2. třetiny ho napodobil Ondráček ml. Frenzelit ještě vyrovnal v 21. min., když Šaufl doklepl střelu Palečka. V 6. min. poslední třetiny po přihrávkách Kubáta a Gasparika na jeden dotek vsítil vítěznou branku Petrák.

Nejlepšími hráči utkání byli: Petrák, Gasparik - Diosegi, Šaufl.
Hrálo se velmi slušně, vyloučení 2:3, navíc Šaufl OT. Kynšperk si tak upevnil naději na postup do play off.

V sobotu prohrálo L. Údolí A s Nebanicemi 5:9 (1:3, 2:3, 2:3),
branky: Bobčík 3, Marek st., Trepák P. - Pastier 3, Vavřín J. 3, Matoušek 2, Novotný M.. Nejlepšími hráči utkání byli: Trepák T., Bobčík - Štěpánek, Vavřín J..