Krajská soutěž mužů se přehoupla do druhé poloviny základní části a pomaličku ale jistě se přibližuje samotnému vyvrcholení, kterým bude play-off.
Tento týden soutěž pokračovala patnáctým kolem a plný bodový zisk si až na jedinou výjimku pokaždé připsali favorité zápasů. O jediné překvapení se postarali hráči Františkových Lázní, když zdolali juniory Stadionu Cheb těsně 3:2 (psali jsme ve včerejším vydání Chebského deníku – pozn.aut.).
Sebemenší problémy se svým sokem neměl celek PSK Cheb, který Laseru nasázel devět branek a vysoko zvítězil. Stejně tak jasnou záležitostí bylo klání mezi Drivers a stále beznadějně posledními Tučňáky, kteří si ze zápasu odnesli výprask 1:9!

Zaváhání nepřipustili neohroženě na první příčce usazené Hamrníky, v tomto kole poměrem 6:3 zdolaly BBB Autogroup. Tento tým má za sebou těžký dvojzápas, nejprve se hráči BBB střetli se Stadionem, nyní s Hamrníky. Oba duely prohráli shodně 3:6.
Velké drama nabídlo měření sil mezi Medvědy a chebským Maanem. Domácí Medvědi zvítězili těsně 4:3.

Výsledky 15. kola

Medvědi – HC Maan 4:3
Drivers – Tučňáci 9:1
Brimstones – TJ Stadion Cheb A 1:4
BBB Auto – SPLH Hamrníky 3:6
PSK Cheb – HC Laser 9:4
TJ Stadion Cheb jun. – HC Fr. Lázně 2:3
Předehrávka 25. kola
HC Háje – Brimstones 1:5


Program 16. kola

19. 1. 08 – 20:45 hod. HC Laser – BBB Auto
19. 1. 08 – 17:00 hod. SPLH Hamrníky – Brimstones
19. 1. 08 – 16:00 hod. Tučňáci – AH Medvědi
Zápasy HC Maan – HC Háje, HC Fr. Lázně – PSK Cheb a TJ Stadion A – Drivers skončily po uzávěrce a jejich výsledky zvěřejníme spolu s ostatními odehránými střetnutími šestnáctého kola krajské hokejové soutěže.