Jako na houpačce si musí připadat mužstvo Farmářů z Trstěnic. V Plzeňském kraji šlape jako hodinky, ale v Ústeckém kraji se trápí.
V regionálním přeboru Plzeňského kraje se střetli na zimním stadionu v Tachově HC Stříbro a Farmáři Trstěnice. Houževnatý, bojovný celek ze Stříbra předvedl odvážný výkon s mnoha pěknými gólovými příležitostmi, které však zlikvidoval výborně chytající brankář Trstěnic Andrle.
Farmáři zlomili domácí odpor v úvodu 2.třetiny, kde v rozmezí pěti minut nastříleli 4 branky.

HC Stříbro : HC Farmáři 3:13
Třetiny: 0:2, 2:5, 1:6. Branky: Poznaň, Polák, a Turek – Okrucký a Fajkus po 3, Bujtár a Mrkvan po 2, Sklarenko, Jalčák a Lovas po 1. Tresty: 4:4. Využití: 0:2. Oslabení: 0:2. Rozhodčí: Martinec – Šin a Jadlovský. Diváci: 50.
HC Stříbro: Kolena, Krištofovič, Mareš, Macak, Šmolík, Votava, Rataj, Turek, Parikrupa, Cinkroš, Hrad, Turek, Průša, Szas, Pavlovič, Matys, Polák, Kanta, Škopen. Trenér: Szas. Vedoucí: Polák.
HC Farmáři: Andrle, Okrucký, Česal, Vašíček, Tišer, Fajkus, Mrkvan, Reiss, Jalčák, Sklarenko, Lovas, Bujtár, Pokorný. Trenér: Zeman. Vedoucí: Česal.

V Ústeckém přeboru zajížděli Farmáři do Kadaně.
Lídr soutěže SK Kadaň kráčí k postupu do kvalifikace o 2 ČHL. Tento tým byl nad síly hostujících Farmářů, kteří doplatili na vylučování, když jim domácí nastříleli 7 gólů z přesilovek. Hosté přijeli do Kadaně jen se 12 hokejisty a tak v závěru zápasu jim značně ubývalo sil. Domácí neponechali nic náhodě a nastoupili v nejsilnější sestavě s 20 hráči.

SK Kadaň B : HC Farmáři 10:0
Třetiny: 2:0, 4:0, 4:0. Branky: Bartök 3, Holan 2, Zajíc, Strunz, Sláma, Wágner a Michálek po 1. Tresty: 7:11. Využití: 7:0. Oslabení: 1:0. Rozhodčí: Plachý – Beneš a Novák. Diváci: 100.
SK Kadaň B: Hrubý, M. Svoboda, Sláma, Holan, Strunz, Macháček, Michálek, Tichý, Zajíc, Armstark, Michálek, Neprášek, Wágner, Bartók, Hubínek, Kolář, Windisch, Schonaver, Svoboda R., Vaněk. Trenér: Lukeš.
HC Farmáři: Andrle (30 minuta Tichý), Vašíček, Tišer, Hasala, Česal, Okrucký, Fajkus, Mrkvan, Bolek, Černý, Mahovský, Netík.
Trenér: Kmoníček .

V neděli 30. prosince nastoupí na zimním stadionu v Tachově Farmáři proti Jiskře Bezdružice. Utkání začne v 19. 15 hodin a příznivci nejrychlejší kolektivní hry planety jsou srdečně zváni.