V zahajovacím kole play off v KP-2 na zimním stadionu v Mariánských Lázních se střetly HC Mar. Lázně/Farmáři Trstěnice s Jiskrou Bezdružice. Domácí tým jako jasný favorit tohoto utkání neponechal nic náhodě a přesvědčivě zaútočil. Zvítězil vysoko 11:1 i přesto, že se soupeř snažil svým agresivním pojetím zaskočit domácí. Na zkušené mužstvo Farmářů ale nestačil.

HC M. Lázně.cz/Trstěnice 11
Jiskra Bezdružice 1
4:0, 5:0, 2:1

Nejlepšími hráči u mužstva Farmářů v tomto utkání patřili – mladí hráči : Budka, Černý a Raiss, se zkušeným Česalem a Mrkvanem. V brance se opírali o výborného brankáře Andrleho.
Branky: 2x Konfršt, Budka, Fajkus, Mrkvan, 1x Hasala, Černý, Raiss – Velich.
Tresty 12:12, z toho od Farmářů Mrkvan OK a Hasala TH, z Bezdružic Velich Martin a Jaroslav OK, využití 4:0.
Utkání řídili: HR- Chmelarčík, čároví: Filinger a Daněk.
HC M.Lázně.cz/Farmáři Trstěnice: Andrle – Česal – Hasala, Konfršt – Mrkvan a Fajkus, Budka – Černý, Sklarenko - Raiss – Jalčák, trenéři: Zeman – Česal st.

„Zápas jsme měli od samého začátku ve své režii. Hráči přistoupili k zápasu velmi zodpovědně, jen mne mrzí, že za stavu 10:1 se hráči nechali zbytečně vyprovokovat šest minut před koncem utkání k vzájemné potyčce. Hráč Hasala to pak neunesl. To určitě k hokeji nepatří a právem byl vyloučen a byl mu odebrán registrační průkaz. My jsme tak přišli o hráče do dalších zápasů v play-off,“ postěžoval si Jaroslav Zeman, trenér trstěnického týmu.(tr–h)