/Až v jedenáctém zápase prohráli Farmáři Trstěnice k v KP 2. Na ledě chebského stadionu podlehli Stadionu Cheb.

HC Stadion Cheb 4
HC Farmáři Trstěnice 1
2:0, 2:1, 0:0

Trstěnické zklamala především střelba a nedokázali se vyrovnat s hrou soupeře a výborným brankářem domácích Zemanem, který vychytal střelce Trstěnic (bývalý hráč Farmářů). Na druhé straně, rozhodčí mužstvo Farmářů nepustili vůbec do hry, dvanáct vyloučených hráčů – polovička utkání se odehrála ve čtyřech, pětkrát hráli v oslabení na ledě 5 proti 3, z této přesilovky dostali 2 góly. V rozpise je, že se hraje 3x15 minut a to ještě bez úpravy ledu! To vše tentokrát poznamenalo Farmáře, kteří se nemohli dostat do kombinační hry, a tak poprvé prohráli. Domácí hráli, bojovali, dřeli a zaslouženě vybojovali skalp Farmářů.

Branky: 1. a 29. Šnajdr, 13. Bláhovec a 20. Moudrý – 24. Barták.
Utkání řídili: Kapr – Kotrbáčková, tresty 6:12, využití 2:0, 5x hráli Farmáři 5:3, diváků 50.
HC Stadion Cheb: Zeman (Vrána), Bréda, Zimmel, Hošek, Bláhovec, Bouda, Polák, Nožička, Moudrý, Šnajdr, Šebek, Hofman, Brychta, Rozporka, Hučko, Fenzl, Šlagr, trenér Bouda, vedoucí Polák.
HC Farmáři Trstěnice: Šlégl, Svoboda – Hodovský, Veverka Dibala, Barták – Tišer - Vopava, Lovas – Kořán - Sklarenko, Hasala - Sýkora – Fuka, trenér: Zeman.

Několik slov k zápasu trenéra trstěnického mužstva – Jaroslava Zemana: „Dvě třetiny jsme hráli velmi špatně a neuměli jsme se vyvarovat trestům. Vše dnes hrálo proti nám. Domácí tým se lépe orientoval, využil domácího prostředí a zaslouženě vyhrál.“

POZVÁNKA NA HOKEJ:

Ve čtvrtek – 20. listopadu, od: 18.45 hod.na zimním stadionu v Tachově v regionálním přeboru KP-2 střetnou: HC TACHOV a HC FARMÁŘI TRSTĚNICE .
V pátek – 21.listopadu, od: 20.15 hod. na zimním stadionu v Mariánských Lázních přivítají v krajské soutěži KS-2 FARMÁŘI TRSTĚNICE nováčka soutěže HC BŘEZOVÁ.