V krajské soutěži KS-2 došlo na zimním stadionu v Chebu k nečekanému překvapení, když domácí tým AH Medvědi Cheb svojí bojovností, nasazením, ale především srdcem porazil Trstěnice, lídra soutěže.

AH Medvědi Cheb 3
Farmáři Trstěnice 2
1:1, 1:1, 1:0

Farmáři z Trstěnic v zápase dvakrát vedli, přesto 2 minuty před koncem dostali branku a prohráli tak, i když v závěru poslední minuty Trstěničtí odvolali brankáře a hráli přesilovku 6:3, tak domácí tým odolal a zaslouženě vyhrál a ukázal hostům, jak se bojuje o body.
Nejlepšími hráči v tomto utkání u mužstva Farmářů byli: Rozsypal, Fuka a Barták.

JAK PADALY GÓLY:

8. Obránce Hasala nastřelil puk před branku, kam si najel Fuka a poslal Farmáře do vedení 0:1.
9. Vzápětí domácí Ticháčkem srovnali na 1:1.
20. Dibalovo přihrávka před branku na Vicmandiho a ten vynikající střelou na 1:2 pro Farmáře.
40. V závěru 2. třetiny, v posledních vteřinách zápasu, domácí svojí bojovností Šmajdou srovnali na 2:2.
58. Medvědi využili svojí přesilovku a i zápas pro sebe, když se opět prosadil výborně hrající Šmajda a upravil konečné skóre zápasu na 3:2.

Branky: 2x Šmajda a 1x Ticháček – Fuka a Vicmandi.
Utkání řídil: Holý a Belka, tresty 6:3 (Ticháček do konce utkání), využití 1:0, přihlíželo na 30 diváků.

Medvědi Cheb: Truhlář, Ticháček, Schejbal, Bavor, Uhl, Cheníček, Kala, Michalec, Brückner, Hájek, Šmajda, Kovanda, Jánský, Závodník, Dvořák, trenér: Mayer.

Farmáři Trstěnice: Šlégl, Dibala M, Sýkora, Fuka, Hasala, Rozsypal, Barták, Sklarenko, Vicmandi, Dibala Zd, Lovas, trenéři: Šnajdr – Zeman.
K zápasu řekl několik slov Jaroslav Zeman, jeden z trenérů Farmářů: Podcenění soupeře, nesoustředěnost, ale hlavně nebruslení hráčů rozhodlo o výsledku a překvapení kola. Výborný výkon brankáře Truhláře, doplněný s útočníkem Šmajdou od Medvědů zaslouženě znamenaly prohru Trstěnic.

POZVÁNKA NA HOKEJ:
V neděli – 28. prosince, zajíždí Farmáři z Trstěnic do Chebu, kde je od: 19.00 hod. v Karlovarské soutěži KS-2 čeká domácí mužstvo DRIVERS CHEB.