Páteční večer na zimním stadionu patřil utkání mužů v němž se střetly M. Lázně se svým největším rivalem, Farmáři z Trstěnic. Tomu také odpovídala atmosféra a nálada před utkáním, které bylo soubojem o vedoucí příčku v tabulce soutěže.

Lépe začali Mariánskolázeňští, kteří již ve třetí minutě otevřeli skóre utkání a přidali ještě jeden gól v první třetině. Druhá část hry byla velice vyrovnaná, a tak se rozhodovalo až v závěrečném dějství, v němž si domácí prostříleli cestu k vítězství, přidali do svých statistik další tři body a upevnili svou vedoucí pozici v Regionálním přeboru Tachovska.

Žákovská utkání Mariánskolázeňským již tolik radosti nepřinesla. Čtvrťáci podlehli po všech stránkách lepšímu soupeři. Pátá třída dokázala Plzni vzdorovat až do konce druhé třetiny, kdy postupně zmizela šance na dobrý výsledek a trocha štěstíčka, jež jim nebyla dopřána, přeskočila na hokejky soupeře, který třemi góly rozhodl utkání ve svůj prospěch. Starší a mladší žáci nedokázali vrátit soupeři z Loun porážku z prvních vzájemných střetnutí a opět podlehli, tentokráte na domácím ledě. Příčinu neúspěchu je třeba hledat uvnitř mužstva v herní nedisciplinovanosti a zbytečných chybách v obrané hře.

Výsledky utkání
HC Mariánské Lázně

Muži
HC Farmáři Trstěnice 4
HC M. Lázně.cz 8
0:2; 3:3; 1:3
Branky: Contos 3, Helis 2, Bolek, Bujtár, Musil.
4. třída
HC Plzeň 6
HC M. Lázně.cz 0
1:0; 3:0; 2:0
5. třída
HC Plzeň 7
HC M. Lázně.cz 3
2:1; 2:1; 3:1
Branky: Studnička 2, Dušek
Mladší žáci
HC M. Lázně.cz 3
HC Louny 13
1:3; 0:8; 2:2
Branky: Čepelák 2, Fidler.
Starší žáci
HC M. Lázně.cz 4
HC Louny 10
2:4; 0:2; 2:4
Branky: Schicker 2, Švagr, Rýpar.

(rošp)