II. kolo Soutěže mužů KV kraje vledním hokeji

HC SPLH HAMRNÍKY - HC BBB CHEB

3:1 (0:0, 0:1, 3:0)

Po vítězství vprvním kole soutěže na ledě PSK Cheb 6:1 přivítal HC SPLH Hamrníky na svém domácím ledě zimního stadionu vMar. Lázních dalšího soupeře, tentokrát to bylo mužstvo HC BBB Cheb. Ve značně okleštěné sestavě, kdy se mužstvo domácích až během utkání sešlo alespoň do kompletních dvou pětek sehráli soupeři vyrovnané utkání. I když opticky měli domácí po značnou část utkání přehybu a hra se odehrávala spíše vobranné třetině hostů. Domácí však nedokázali dlouho tuto svou převahu gólově vyjádřit.

Po bezbrankové první třetině se vzávěru třetiny druhé dostali hosté znepříliš nebezpečně vyhlížející akce do vedení, když jejich hráč měl dostatek času na přesné zakončení.

Po úpravě ledu to však vypadalo, že po několika přesunech vsestavě začali domácí soupeře přehrávat větším pohybem. Hned při prvním střídaní se po přihrávce Větrovce ocitl na hranici brankoviště zcela osamocen Šuta a neměl problém zasunout puk do napůl odkryté svatyně hostů. Hamrníky pokračovali ve snaze o zvrácení výsledku ve svém tlaku a po několika minutách se dočkali druhého úspěchu. Po přihrávce Šuty chladnokrevně zavěsil Bálek. Blížil se konec utkání, ale ještě nebylo definitivně rozhodnuto o jeho výsledku. Hosté se snažili zrychlých protiútoků a častou střelbou ze všech pozic o vyrovnání. To však nepřišlo a domácí vzávěru potvrdili svoje vítězství, které po obléhání branky hostů zařídil chytrou akcí Dzuro.

Toto vítězství i když se nerodilo lehce bylo zasloužené. Děkujeme našemu partnerovi hotelu Esplanade.

Sestava domácího mužstva: Gaier - Vaněk, Horenský, Hampejs, Šuta, Větrovec, Bálek, Vysloužil, Dzuro, Provazník, Kysilka R.

Trenér: Šuk Stanislav