Šesťáci zvítězili na ledě v Teplicích

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - Výsledkový servis mladých hokejistů

25.10.2007

Další hokejové zápasy mistrovských soutěží odehrála mládežnická družstva HC Mariánské Lázně.cz.

8. třída
HC Mar. Lázně.cz – HC Teplice – z důvodu marodky soupeře byl zápas odložen.
9. třída
A muži
HC Mar. Lázně.cz – HC Vřesová 3:4 (3:0, 0:2, 0:2).
Střelci: Bujtár, Okrucký, Mrkvan.
Domácí vstoupili do zápasu úspěšně a do šaten se po první třetině odcházelo za stavu 3:0. V dalším průběhu utkání se stav otočil díky velké nedisciplinovanosti domácích.

6. třída

HC Teplice – HC Mar. Lázně.cz 6:9 (2:3, 2:3, 2:3).
Střelci: Čepelák 3x, Fidler 3x, Kozák 2x, Ivanič.
Pohledný zápas, ve kterém hosté plnili trenérem stanovenou taktiku. Pochvalu zaslouží všichni hráči včetně gólmana Tomáše Kerula, který se blýskl 35 úspěšnými zákroky.
7. třída
HC Teplice – HC Mar. Lázně.cz 14:3 (3:0, 6:2, 5:1).
Střelci: Bobek 2x, Brambor.
Na teplickém ledě se hostům nedařilo od samého začátku. Nepoměr udělených trestů domácím rozhodčím v jejich neprospěch ovlivnil celkový stav utkání.
Dorost
HC Klášterec n./Ohří – HC Mar. Lázně.cz 5:14 ( 2:9, 1:3, 2:2).
Střelci: Zavoďan 3x, Šmejkal 3x, Hučko 3x, Pártl 2x, Helis 2x, Libra.
První třetina proběhla ve velkém stylu a hosté se ujali pohodlného vedení. Po zbytek utkání Mariánskolázeňští předváděli vyrovnaný výkon a pohlídali si vítězství.
4. třída
HC Mar. Lázně.cz/HC Tachov – DDM Rokycany 4:3 (1:0, 1:1, 2:2).
Střelci: Domink Bätge 2x, Tomáš, Jakubec.
Hra byla napínavá do poslední minuty a po celou dobu utkání trenér Živný napomínal domácí hráče za pomalé tempo, díky němuž inkasovali 3 branky.

25.10.2007 VSTUP DO DISKUSE
Záběr z kamery vozidla

Tasili zbraň. A tajní policisté jsou teď proto trestně stíhaní

Karlovarský pilot Petr Kopfstein z Team Spielberg skončil v celkovém pořadí Red Bull Air race Masters Class na pátém místě.

Red Bull Air Race: Karlovarský pilot Kopfstein v Masters Class v TOP5

Vzácné poklady na vlastní oči

Zámek Kynžvart - Honosnou šavli knížete Metternicha, rozsáhlou numismatickou sbírku, kroniku města Chebu a mnoho dalších vzácných pokladů mohou vidět návštěvníci zámku Kynžvart.

Svátek oslaví koncertem

Cheb - Vedení města Chebu chystá koncert k 99. výročí vzniku samostatného československého státu. Slavnostní koncert se uskuteční v sobotu 28. října od 19 hodin v Západočeském divadle v Chebu.