Nebaničtí hokejisté si s chutí zastříleli a svému soupeři nasázeli deset branek

NEBANICE - Kynšperk zatím nezískal žádný bod

18.10.2007

Ilustrační fotoFoto: archiv VLP

Dalšími zápasy pokračoval hokejový Kynšperský pohár. Do bojů zasáhli také Nebaničtí, kteří výrazně zvítězili nad pořádajícím Kynšperkem.

Nebanice 10
Kynšperk 2
po třetinách 2:0, 3:1, 5:1

V 6. min. dal první branku Nebanic Zuman st. po přihrávce F. Vavřína. Ten po přihrávce Zumana st. přidal v poslední minutě i druhou branku.
Ve druhé třetině již ve 3. min. přidal další branku Štol po přihrávce Štěpánka. V 11. min. to bylo 4:0 po brance Schimmera z přihrávky Štola. V 15. min. dali Kynšperští první gól z hole Mrvy po přihrávce Kroniky. Na konci třetiny ještě zvýšil Sobotka po přihrávce Novotného na 5:1.
V první minutě třetí třetiny získal kynšperský Řezníček puk ve vlastní obranné třetině, projel celým hřištěm a snížil na 5:2. Na 6:2 zvýšil Tomaško po přihrávce Trkovského. V 8. min. Zuman po přihrávce F. Vavřína zvýšil už na 7:2. V 10. min. na 8:2 přidává branku Tomaško, když využil špatnou rozehrávku Kynšperka v obranné třetině. F. Vavřín po přihrávce Zumana přidal gól na 9:2 a poslední slovo měli opět Nebaničtí, když se trefil Štol a upravil na 10:2.
Branky: Vavřín F. 3, Štol 2, Tomaško 2, Schimmer, Sobotka, Zuman - Mrva, Řezníček. Vyloučení 1:4 Nejlepší hráči: Vozka, Tomaško - Krautwurm, Řezníček
Nebanice: Zuman ml., Zuman st., Vavřín J. a F. Trkovský Vozka, Tomaško, Štěpánek Schimmer, Sobotka, Růžička st. a ml., Štol, Novotný, Růžička st. a ml.
Kynšperk: Pekař, Řezníček, Kronika, Krautwurm, Hanzlíček ml., Majerníček, Vlasatý, Utíkal, Mrva, Kuběna, Sláma

1. Březová 3 2 0 1 23:15 4
2. Nebanice 3 2 0 1 19:15 4
3. L.Údolí 2 2 0 0 8:5 4
4. Frenzelit 2 0 0 2 10:15 0
5. Kynšperk 2 0 0 2 3:13 0

Tabulka střelců
5 - Vavřín F. (Nebanice), 4 - Schimmer (Nebanice), 4 - Krytinář (Březová), 3 - Tomaško (Nebanice), 3 - Peschl Tomáš (Březová), 3 - Krása (Březová), 3 - Kolář (Březová).
Další utkání se hraje v pátek (Kynšperk - Frenzelit) a v sobotu (L.Údolí - Nebanice). Vždy ve 22:45 h.