V regionálním přeboru KP-2 se střetli doposud bez vítězství Farmáři Trstěnice – HC Tachov, který měl 2 body po dvou odehraných kolech. Oba soupeři nastoupili s maximálním počtem hráčů, se třemi pětkami. Hosté vědomi si síly Farmářů se od samého začátku bránili na modré s pěti hráči a tak domácí se jen těžko prosazovali zhuštěnou obranou.

Hrál se bojovný hokej, kde se u hostí vyznamenal výborný brankář Hálek, který vychytal mnoho střel a patřil jednoznačně k nejlepším u hostí, i když Trstěničtí místy vytvořili drtivý tlak, tak se jen střelecky stěží prosazovali.

HC Farmáři Trstěnice 6
HC Tachov 1
1:0, 3:1, 2:0

V 5. padla v první třetině jediná branka – Černý přihrál Bartákovi, ten dal před branku na Fajkuse 1:0.

Ve 26. min. puk zatáhl puk Barták, přihrál mezi kruhy Plíhalovi a ten po zemi k tyči zvýšil na 2:0. Ve 31. min. obránce Česal si najel do třetiny hostí, zpětná přihrávka na Konfršta, který nekompromisně k tyči zvýšil na 3:0. Ve 34. min. čestný gól hostí zaznamenal po závaru na třikrát Skácel – 3:1. Ve stejné minutě hned po rozehrání ujel výborně hrající Lovas, přihrál Kořánovi bylo to 4:1.

Ve 48. min. Mahovský přesným centrem před bránu najíždějícímu Hasalovi, který s přehledem zvýšil na 5:1. V 54. min. udělala tečku za utkáním dvojice Piskač - Bujár, který se nejlépe zorientoval před brankou hostí a zvýšil na konečných 6:1 pro Farmáře.

Nejlepšími hráči v tomto utkání u mužstva Farmářů z Trstěnic byli: Lovas, Kořán a Černý.
Branky: Fajkus, Plíhal, Konfršt, Kořán, Hasala a Bujár – Skácel.
Tresty 3:3, diváků 50, utkání velmi dobře řídili rozhodčí HR – Laurenčík, čároví: Laurečníková a Petřina.
Farmáři Trstěnice: Bláha, Šlégl, Česal, Piskač, Barták, Sklarenko, Svoboda, Lovas, Reiss, Černý, Plíhal, Mahovský, Hasala, Kořán, Sýkora, Fajkus, Bujtár, Konfršt, trenér: Šnajdr, vedoucí: Zeman.
HC Tachov: Málek, Límm, Klíma, Hájek, Černý, Santnek, Kovář, Jadlovský, Kůstka, Lešňanský, Vejvoda, Martinec, Báča, Skácel, Martinec, Vrána, Morgenštein, trenér: Šín, vedoucí: Řezač.
„Po nevydařeném začátku v soutěži se nové mužstvo stále ještě hledá. Vázne rychlá kombinace a střelba. V utkání se dařilo druhé řadě, za očekáváním zůstala první pětka. Máme co zlepšovat, hráči drží dlouho puk, dostávají se do střetu s protihráči, kde ho pak ztrácí. Mužstvu chybí lehkost a důraz v osobních soubojích,“ komentoval výkon trstěnického mužstva trenér Šnajdr.
Ve středu - 31.října přivítají Farmáři Trstěnic na zimním stadionu v Mariánských Lázních soupeře ze Stříbra, aby se v 20.00 hod.spolu utkali v krajském přeboru KP-2.