HC Farmáři Trstěnice 3
HC Stadion Cheb A 6
2:1, 1:1, 0:4

Do zápasu vstoupili s velkou chutí a zodpovědností získat tři body. Hrál se pohledný zápas až do 56. minuty. Pak se z nepochopitelných důvodů nechali Farmáři vylučovat a v obranné činnosti udělali mnoho chyb, čehož soupeř využil a otočil zápas pro sebe. Farmáři v závěru zápasu odvolali doposud výborně chytajícího brankáře Hasalu, aby srovnali stav, ale inkasovali tak i do prázdné branky a skóre se zastavilo na 3:6 pro Stadion Cheb.

Trstěničtí se mohou zlobit jen sami na sebe, jako již několikrát v této sezóně. Opět nezvládli závěr zápasu jako před týdnem, když v Sokolově s Vřesovou byl stav v 57. minutě 8:8 a nakonec prohráli 8:12. Trstěničtí inkasovali tři góly z přesilových her a poslední třetinu prohráli 0:4. Velmi výborný výkon podal brankář Farmářů Hasala, který byl doslova k nepřekonání.

Branky za Farmáře Trstěnice: Barták, Dibala, Pech, asistenci si připsali: Sýkora, Lovas, Dibala.
Branky za Stadion Cheb: 2x Nový a Slunečko, 1x Kohout a Váňa, asistence: 2x Nový, 1x Jandík, Slunečko a Riedl.

Utkání řídili: HR – Belka, čároví: Černý – Špírek, tresty 10:6, využití 0:3, oslabení 0:1, přihlíželo 80 diváků.
HC Farmáři Trstěnice: Hasala, Brytkov, Fuka, Bubenščikov, Barták, Sýkora, Vopava, Lovas, Pech, Dibala, Macháček, trenéři: Šnajdr – Zeman.
HC Stadion Cheb A: Gelbič, Riedl, Drenčko, Slunečko, Nový, Kala, Horník, Brychta, Jandík, Kohout, Váňa, Žemlička, Kozák, Osladil, trenér: Neč, vedoucí: Hála.

K zápasu se vyjádřil trenér Farmářů Zeman: „K utkání přistoupili moji svěřenci se vší zodpovědností, je jen škoda, že za stavu 3:2 neproměnili jasné gólovky Lovas a Bubenščikov. Podržel nás brankář Hasala. Klukům nemohu nic vytknout, až na ten závěr. To by se nemělo u tak zkušeného mužstva stávat. Soupeř si odvezl body s naším přičiněním – škoda.“

Pozvánka na hokej

V sobotu 19. února od 16.30 hod. se na zimním stadionu v Ostrově střetnou v posledním utkání této sezóny soutěže KSM KV kraje HC Čerti Ostrov – HC Farmáři Trstěnice. Všichni příznivci hokeje jsou srdečně zváni.