Velice vyrovnaný výsledek mladších žáků z utkání v Třemošné dával tušit, že by se mohlo jednat o zajímavé utkání. A určitě se všechna tušení bohatou měrou naplnila. Prohrávat 0:1 po první třetině není nic depresivního, a tak se v druhé části hry chlapci podporovaní výborným gólmanem do svého soupeře zakousli a trpělivou hrou si budovali příležitost ke zvratu v utkání. Ta chvíle přišla ve třicáté páté minutě, kdy Bartoš a Studnička rozjeli brankostroj a do konce třetiny upravili stav na 4:2. V poslední třetině se soupeř snažil strhnout vítězství na svou stranu, ale kolektivní a zodpovědný výkon domácích chlapců nakonec slavil úspěch a Třemošenští odjeli s prázdnou.

Starší žáci přes veškerou snahu na svého soupeře nestačili, ale splnili očekávání, nevzdali žádný souboj a až do posledních chvil bojovali. Určitě si zaslouží pochvalu za dobrý kolektivní výkon, který je tomuto celku vlastní.

Čtvrťáci v sobotu odjeli změřit síly do Klatov, ale ve velmi vyrovnaném utkání tentokrát tahali za kratší konec. Dobrá zpráva je, že ani za nepříznivého stavu nesložili zbraně a dokázali v závěrečné třetině výsledek zkorigovat na přijatelných 4:2.

Poslední utkání tohoto týdne sehráli muži na mini hřišti ve Stříbře. Za krásného počasí pod hvězdnou oblohou se pořadatelé snažili vytvořit podmínky pro hokej a vskutku odvedli velice solidní práci. Kvalita ledu však nebyla špičková, a tak se plocha stala pro obě mužstva dalším soupeřem. Celé utkání hosté dokázali držet vedení a přesto, že se domácí Buldoci snažili kousat, měli více ze hry. Rozhodně je možno říci, že se jednalo o jedno z velmi vydařených, slušně a bojovně hraných utkání, které hokeji na této úrovni neudělalo ostudu.

Výsledky
HC Mariánské Lázně. cz

Mladší žáci

HC Mariánské Lázně.cz -5
HC Třemošná -4
0:1; 4:1; 1:2
Branky: Studnička 4, Bartoš

Starší žáci

HC Mariánské Lázně.cz - 1
HC Třemošná -6
0:2; 0:2; 1:2
Branku vstřelil Oleksink

4. třída

HC Klatovy - 4
HC Tachov-M. Lázně - 2
2:0; 2:0; 0:2
Branky: Vašíček, Šetka.

Muži

Buldoci Stříbro-3
HC M. Lázně.cz - 8
2:4; 1:2; 0:2
Branky: Konfršt 2, Bujtár 2, Borolič, Hampejs, Černý, Bolek.

(rošp)