Farmáři přivítali v dalším střetnutí KSM Stadion Cheb, který doposud jako jediný v této soutěži porazil Farmáře Trstěnice (5:4), a tak všichni hráči byli odhodláni jim porážku vrátit, což se na výbornou povedlo. Farmáři prodloužili šňůru vítězných zápasů na deset!

HC Farmáři Trstěnice 7

HC Stadion Cheb B 1

2:1, 2:0, 3:0

Hrál se rychlý hokej, s obrovskou vůlí se bojovalo o každý puk. Lépe utkání zvládli Trstěničtí. Střetnutí s výborným přehledem řídili rozhodčí Marzy a Černý, nejlepšími hráči v tomto utkání u Farmářů byli: Macháček, Hankovszki a Tišer. Na druhé straně se „paličem“ v tomto utkání stal Vopava, který zahodil několik vyložených gólových šancí.

Branky za Farmáře Trstěnice: 2x Macháček a Hankovszki, 1x Škornička, Tišer a Sýkora. Asistenci si připsali: 2x Vopava a Sádlo, 1x Čiček, Tretyakov a Hankovszki.
Čestnou branku za Stadion Cheb si připsal Novotný po přihrávce Marka.

Utkání řídili rozhodčí Marzy a Černý, časomíra Strasser, tresty 3:6, využití 0:0, oslabení 1:0, přihlíželo 41 diváků.

HC Farmáři Trstěnice: Mach, Barták, Hankovszki, Růžička, Svoboda, Sýkora, Škornička, Tišer, Vopava, Sádlo, Tretyakov, Macháček, Čiček, Musil, trenéři: Šnajdr – Zeman.

HC Stadion Cheb B: Vrána, Hladík, Zeman, Polák, Marek, Strecker, Wiesenganger, Šmajda, Moudrý, Brychta, Volek, Novotný, trenéři: Krutina – Polák
K zápasu se vyjádřil jeden z trenérů Farmářů – Václav Šnajdr:

Soupeř hrál od samého začátku jen na brejky a my jsme se s tím první třetinu nedokázali vyrovnat. Od druhé třetiny jsme začali lépe bruslit a začali jsme soupeře přehrávat a dokázali jsme to vyjádřit i góly.

Pozvánka na hokej:

pátek – 27. ledna, od: 19.45 hod. se střetnou na zimním stadionu v Chebu v KSM KV kraje HC AUTA Cheb a Farmáři Trstěnice. Všichni příznivci hokeje jsou srdečně zváni.