Poslední celek tabulky sekl Stadion 55 vteřin před koncem, kdy se vítěznou trefou prezentoval chebský kapitán Jan Strýček. Vše ale mohlo dopadnout úplně jinak. Hronov se sice v Chebu ujal vedení, brankou Zámečníka, ale v 17. minutě bylo srovnáno, a to po rodinné souhře Václava a Matěje Skuhravého.

Para hokejisté Sharks předvedli ve druhém semifinále se Spartou parádní obrat, když se radovali nejen z výhry 5:2, ale také postupu do finále ligy.
PODÍVEJTE SE: Para hokejisté Sharks si v KV Aréně vystřelili vstupenku do finále

V závěru první třetiny však hostům navrátil vedení Poppel, ve druhé periodě pak Hronov odskočil Chebu na rozdíl dvou branek, když se o to zasloužil ve 21. minutě David Putz. Chebané však odvrátili blížící se pohromu, když během 37. minuty vstřelili dvě branky, o které se podělili Vojtěch Šik a Jan Nekvinda, čímž se tak za stavu 3:3, začínalo od nuly.

Ve 42. minutě šli hokejisté Stadionu poprvé v duelu do vedení, když na 4:3 upravil mladíček Petr Rozhon. Na to však hosté dokázali brankově odpovědět, když v 59. minutě skóroval Arslan Akhmetianov. V 60. minutě však rozhodl o výhře domácího výběru Jan Strýček, který upravil na konečných 5:4 pro Cheb. Definitivní tečku za duelem pak udělala bitka.

HC Stadion Cheb – HC Wikov Hronov 5:4 (1:2, 2:1, 2:1). Branky a nahrávky: 17. Skuhravý (Šik, Skuhravý), 37. Šik (Konášek, Kořán), 37. Nekvinda (Vrtek), 42. Rozhon (Prošek, Strýček), 60. Strýček (Rozhon, Botoš) – 13. Zámečník (Putz), 20. Poppel (Pavelka, Akhmetianov), 21. Putz (Hovsepyan, Amirov), 59. Akhmetianov (Putz, Štrombach). Rozhodčí: Kosnar – Charvát, Sýkora. Vyloučení: 8:8. Využití: 0:1. Diváci: 357.