Hlavním důvodem odchodu Látala do Mladé Boleslavi jsou nenaplněná očekávání. „My jsme si od Martina slibovali více a on sám chtěl dostávat více prostoru na ledě během utkání. On sám chtěl jít pryč a my jsme mu to umožnili. S Mladou Boleslaví došlo k vzájemné domluvě a Martin odchází na hostování do konce sezony," říká Dočekal.

Na hostování byl Martin Látal v Karlových Varech z Kladna. „Ve své podstatě jsme ho jen postoupili dále. Každopádně teď budeme na vedení klubu jednat, zda jeho místo zaujme nějaká nová posila, a nebo tento post doplníme z vlastních zdrojů," přidává.

Před případným play-off a nebo baráží, které stále ještě hrozí, by se doplnění mužstva zajisté hodilo. „Stále jednáme s několika hráči, které máme vytipované. To je jedna strana mince. Situaci v tabulce sledujeme, ale je to hodně citlivé. Na druhou stranu tým se ustálil a podává dobré výsledky. Nechceme do sestavy zbytečně sahat a pohodu v týmu narušit nějakým příchodem. Musíme vše s trenéry a vedením klubu probrat," dodal Dočekal.