Atari Terror se rozpoutá vašském Klubíčku

Vpátek 14.12. se vašském Klubíčku představí 3 kapely tvrdšího ražení: pražští Atari Terror, chomutovští X-Left To Die a ašská La Bestia Negra.

Hlavním tahákem jsou Atari Terror. Skupina ATARI TERROR vznikla vroce 2004. První vystoupení proběhlo začátkem roku 2005vpražském Futuru, se skupinou Lety Mimo. Vpoměrně krátké době si ATARI TERROR získali oblibu mezi návštěvníky pražských klubů a pronikli ina větší podia regionálních klubů, festivalů a adrenalinových akcí.
Styl hudby řadí ATARI TERROR do škatulky crossoveru, nejmarkantnější vlivy vychází zpunku, metalu, grunge, hip hopu a world music. ATARI TERROR se profilují nejen svou hudbou, ale ioriginální grafikou a image. Logo a styl plakátů skupiny se umístilo mezi nejlépe hodnocenými plakáty na serveru Rave.cz.
Vroce 2006ATARI TERROR vyhráli soutěž ŠIBA MUSIC CHANCE. Vroce 2007pak vcelku neočekávaně další soutěž, a to JACK DANIEL´S MUSIC. Vrámci svého vítězství reprezentovali ČR ve Spojených státech (Nashville) na akci Global Music Event. Následovala vystoupení vPolsku, která vyvrcholila živým přenosem koncertu ve Varšavě (ANTYRADIO).

Před Atari Terror vystoupí La Bestia Negra, ašská kapela hrající melodický, atmosférický doom metal, kombinovaný sdeathovým chroptěním a tvrdými pasážemi. Pozor! mezi 4 členy mužskými členy kapely se zvlášť vyjímá krásná, černovlasá upírka.

Koncert rozjedou bluecoreoví X-Left To Die. Chomutovská úderka poslední dobou hodně koncertuje, letos vyhráli vPlzni soutěž Múza.

Soutěž o volné vstupenky

Co to bylo Atari?

Své odpovědi zasílejte elektronickou poštou na adresu souteze.chebsky@denik.cz. Do předmětu zprávy uveďte: Soutěž Atari Terror

Své odpovědi zasílejte nejpozději do pátku 14. prosince 12 hodin. Vylosované výherce upozorníme zprávou na adresy, ze kterých správná odpověď

přišla. Uvádějte své celé jméno a telefonní kontakt.