Očekávaný koncert Václava Neckáře v Aši sklidil velký ohlas u zpěvákových příznivců. Na pódiu se představila i skupina Bacily v čele s Janem Neckářem a Otou Petřinou.

Po dlouhé době se diváky zcela zaplnil sál bývalého Ašského kulturního střediska (AKS). Přišly jich hned čtyři stovky.

Mezi nadšenými diváky byla také Květoslava Štolbová ze Skalné. „Neckář je můj miláček a nemohla jsem si nechat koncert ujít,“ řekla. „Mám jeho hudbu ráda už dlouho a jsem šťastná, že jsem tady,“ uvedla. „ Já jsem s koncertem velice spokojen,“ poznamenal pořadatel koncertu Josef Týma. „Splnil to, co jsme od něj očekávali. Chlapi jako Ota Petřina a Honza Neckář jsou pojem a dokázali, že nestárnou. Koncert byl zároveň svým způsobem dojemný, protože jsme všichni Vaškovi drželi palce, aby dokončil větu, když mluvil a já sám jsem občas v očích diváků zahlédl slzy,“ řekl Týma. V publiku se objevily dokonce i mladší ročníky posluchačů. „Ano, také jsem si všiml a překvapilo mě to,“ konstatoval Týma.

Zpěvák ve svém programu zavzpomínal na své starší hity a představil také balady z nového alba Oči koní.
Na jeho výkonu na pódiu bylo vidět, že je to pro něj velmi fyzicky náročné, ale celé vystoupení dokončil s úsměvem, dokonce neváhal a jednu z divaček v přední řadě vyzval k tanci. Fanoušci jej po celou dobu povzbuzovali potleskem.