Do nově zrekonstruovaného kulturního domu, který nese jméno LaRitma, pozval manžele Kateřinu a Miroslava Táborské. Ti si pro všechny přítomné nachystali divadelní představení s názvem Pohádkové nepohádky Josefa Čapka. Program se odehraje v sobotu 12. září, a to od 14 a od 15.30 hodin. Divadelní představení vzniklo podle knihy Povídejme si, děti, od Josefa Čapka. A právě v těchto dnech se dokončují poslední detaily.

To však není jediná akce, kterou si pro zájemce nejen z Aše David Nushart připravil.

„V sobotu 3.října se mohou všichni zájemci těšit na herce Václava Postráneckého. Ten bude od 19 hodin hostem v hranické Besedě," uvedl David Nushart.

Celý program vznikl ve spolupráci s městem Hranice. A podtitulem akce je ´Beseda v Besedě´.

Těšit se mohou lidé také na další kulturní program před vánočními svátky.

„V sobotu 12. prosince od 20 hodin v ašském klubu CiHELLna uvedu koncert českého písničkáře Mirka Kemela, který vystoupí společně s kapelou a hostem, hercem Vladimírem Javorským, kterého Ašáci mimo jiné znají z audioknihy ´Pověsti Ašska do ucha´, která vyšla v minulém roce," poznamenal produkční Nushart.

Půjde o večer plný písní několika žánrů, jako je folk, balady, šansony, blues a hospodské písničky. Na akci přispělo město Aš. Pro více informací napište na e-mail: david.nushart@seznam.cz.