VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Divadlo v lázních láká i na Václava Vydru a Simonu Postlerovou

Františkovy Lázně - Je začátek března a mnozí z vás si již zakoupili vstupenku na představení Divadelní společnosti HÁTA, komedii ´BYT NA INZERÁT´. Jak jsem již informoval, můžete tuto úžasnou komedii ve výborném obsazení zhlédnout mezi prvními u nás ve Františkových Lázních 7. března od 19.30 hodin. Ve hře se představí známí a oblíbení herci z vašich televizních seriálů.

4.3.2014
SDÍLEJ:

V měsíci březnu jsme pro vás vybrali dva zajímavé termíny. Jedním je již uvedené datum 7. března, tedy předvečer Mezinárodního dne žen, který si je třeba připomenout i když každý z nás na něj nahlíží jiným způsobem. Foto: Archív

Začátek naší divadelní lázeňské sezóny máme úspěšně za sebou, stejně tak i zimní olympijské hry v Soči, a to v letošním roce není zdaleka všechno. Je samozřejmostí, že pro všechny příznivce Divadla Boženy Němcové ve Františkových Lázních budeme nadále přinášet zajímavé informace z aktuálního dění.

Je začátek března a mnozí z vás si již zakoupili vstupenku na představení Divadelní společnosti HÁTA, komedii ´BYT NA INZERÁT´. Jak jsem již informoval, můžete tuto úžasnou komedii ve výborném obsazení zhlédnout mezi prvními u nás ve Františkových Lázních 7. března od 19.30 hodin. Ve hře se představí známí a oblíbení herci z vašich televizních seriálů.

V měsíci březnu jsme pro vás vybrali dva zajímavé termíny. Jedním je již uvedené datum 7. března, tedy předvečer Mezinárodního dne žen, který si je třeba připomenout i když každý z nás na něj nahlíží jiným způsobem. A druhý termín je 28. březen, tedy Den učitelů. Proto vážení pedagogové, neváhejte si tento den užít u nás v divadle. Připravili jsme pro vás od 19.30 hodin komedii Kena Ludwiga ´LO STUPENDO aneb Tenor na roztrhání´. Jedná se o kompletně převzaté představení z Divadla na Vinohradech. V hlavních rolích hrají Václav Vydra a Simona Postlerová, dále pak Svatopluk Skopal, Martin Zahálka, Zlata Adamovská, nebo Jana Boušková, nebo Lenka Skopalová, Jana Malá, nebo Eva Janoušková, Gabriela Vránová a František Skopal, nebo Michal Novotný, nebo Ladislav Hampl. Toto představení je autorovou velmi úspěšnou fraškou, která je výborně napsaná přesně v duchu feydeauovských situačních komedií. Bláznivý příběh talentovaného, ale nesmělého a opomíjeného človíčka, který čeká na svoji životní příležitost. Dojemné lidské okamžiky se tu střídají s výbuchy slovní a situační komiky. Svižný sled zápletek pak vyústí v závěrečný bláznivý kolotoč záměn osob a přesně do sebe zapadajících omylů a náhodných shod.

V měsíci březnu jsme pro vás vybrali dva zajímavé termíny. Jedním je již uvedené datum 7. března, tedy předvečer Mezinárodního dne žen, který si je třeba připomenout i když každý z nás na něj nahlíží jiným způsobem. Je samozřejmé, že toto představení ještě divákům připomeneme zasláním letáčku prostřednictvím pošty přímo domů. Další informace o představeních mohou diváci sledovat na webu www.divadlofl.org nebo facebooku Divadla Boženy Němcové. V minulém okénku jsem informoval o novinkách při rezervaci vstupenek. Mohu říci, že provedené změny se vyplatily. Každý, kdo si svoji vstupenku zarezervoval a zaplatil některým způsobem ve stanoveném termínu, v žádném případě nemohl o své místo přijít. Tím se nám podařilo uspokojit opravdové zájemce o představení a vyloučit ty, kteří si jen vstupenku zamluví, a pak nejenže na představení nepřijdou, ale ani neoznámí, že zamluvenou vstupenku nevyužijí. Děkuji všem, kteří náš způsob rezervace vstupenek respektují. Přeji příjemnou divadelní pohodu, krásné zážitky a na viděnou v Divadle Boženy Němcové ve Františkových Lázních.

Arnošt Němec, ředitel MKS Františkovy Lázně

Autor: Redakce

4.3.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Jaroslav Krajc v akci.

VOLBY 2017: Na Chebsku žádný vážný problém nenastal

Ilustrační foto.

Horní Hrad pod palbou

Do Chebu míří Snow film festival

Cheb - Špičkové filmy o zimních sportech a dobrodružství. To bude další ročník Snow film festivalu, který se i letos uskuteční v chebské Čtenářské kavárně Joker.

VOLBY 2017: Zapisovatelka? I ta má u voleb zodpovědnost

Cheb - Ve volební komisi je důležitou součástí nejen její předseda, ale také zapisovatelka. Například Olga Gregoridesová z Chebu, dělá zapisovatelku při volbách již několik let. Jak sama říká, v jejím volebním okrsku číslo 17 v Májové ulici, se za poslední léta nic závažného nestalo.

Psi i jejich páni se dobře baví při nové hře Hoopers

Chebsko - Štěňata, dospělí psi, voříšci nebo šampioni, ti všichni mohou propadnout novému sportu, který pochází z Ameriky a Holandska.

Na nové kotle je k mání ještě 22 milionů korun

Karlovy Vary - V pořadí již druhou vlnu takzvaných kotlíkových dotací spustil Karlovarský kraj v závěru srpna. Z celkové částky 64 milionů korun, která je k dispozici, zbývá pro majitele rodinných domů k rozdělení ještě kolem 22 milionů korun na výměnu starých, neekologických kotlů za nové.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení